Як знайти дизайнера UI/UX для свого проєкту

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

UI/UX дизайнери відіграють важливу роль у розробці будь-якого продукту, у тому числі сайтів, мобільних додатків та інших цифрових продуктів. Вони відповідають за створення зручного, привабливого і функціонального інтерфейсу користувача, який максимально відповідає потребам і очікуванням користувачів.

UI/UX дизайнери відіграють важливу роль у розробці будь-якого продукту, у тому числі сайтів, мобільних додатків та інших цифрових продуктів. Вони відповідають за створення зручного, привабливого і функціонального інтерфейсу користувача, який максимально відповідає потребам і очікуванням користувачів. Знайти досвідченого та талановитого UI/UX дизайнера може бути викликом для багатьох компаній та бізнесів, але правильний підхід допоможе полегшити цей процес. У цій статті ми дамо гайд, який допоможе вам знайти та залучити найкращих UI/UX дизайнерів для вашого проєкту.

Де шукати UI/UX дизайнерів

У пошуку UI/UX дизайнерів є кілька шляхів — розглянемо деякі з них.

UI/UX агентства

Звернення до спеціалізованих агентств, які спеціалізуються на розробці інтерфейсу користувача і досвіду, може бути хорошим вибором. Це допоможе вам знайти професійних дизайнерів, які вже мають досвід роботи у різних проєктах та можуть запропонувати широкий спектр послуг для розробки UI/UX вашого продукту. Попросіть представників агентств надати вам інформацію про своїх UI/UX дизайнерів, їх досвід, портфоліо тощо.

UI/UX-ком'юніті

Якщо ви шукаєте UI/UX дизайнерів і хочете використовувати спеціальні UI/UX-ком'юніті для цього, наведемо кілька платформ, які можуть вам допомогти:

  1. LinkedIn – це соціальна мережа для професіоналів, на якій можна знайти UI/UX дизайнерів. Ви можете використовувати пошук за ключовими словами та фільтри за місцем розташування, досвідом та навичками, щоб уточнити пошук. Також тут можна знайти й інших фахівців, наприклад, Rust програміста.
  2. Dribbble – це популярна платформа, яка пропонує широкий вибір професійних UI/UX дизайнерів. Ви можете використовувати фільтри за категоріями, такими як UI/UX, щоб уточнити пошук.
  3. Slack - це платформа для комунікації, яка пропонує безліч спільнот та каналів для UI/UX дизайнерів. Ви можете знайти спільноти за ключовими словами, такими як «UI/UX», та приєднатися до них. Також тут шукають і інших професіоналів, наприклад, Java developer.
  4. UX Design Community — це онлайн-спільнота для UX-дизайнерів, яка пропонує форуми, блоги, заходи та інші ресурси. Ви можете використовувати його для пошуку UI/UX дизайнерів та обміну досвідом.

Деякі з цих платформ пропонують можливість прямого контакту з дизайнерами, а інші пропонують лише можливість перегляду їхнього портфоліо. Тому важливо вибрати ті платформи, які найкраще відповідають вашим потребам.

Ринок фрілансу

Ринок фрілансу – це чудовий спосіб знайти UI/UX дизайнерів, які можуть працювати віддалено. Нижче наведено деякі з популярних платформ фрілансерів, на яких можна знайти UI/UX дизайнерів:

  • Upwork - це одна з найпопулярніших платформ фрілансерів, де можна знайти UI/UX дизайнерів, які працюють віддалено. Upwork пропонує можливість перегляду профілів дизайнерів, а також пошук за ключовими словами та фільтри за місцем розташування, досвідом та навичками. Також тут можна знайти й інших фахівців, наприклад, JavaScript developer.
  • Ще один відомий ресурс для пошуку фріланс-дизайнерів – це Fiverr. Цей сайт спеціалізується на послугах, вартість яких починається з 5 доларів, що робить його дуже доступним для підприємців-початківців і малих компаній.
  • Behance – це ще один ресурс, на якому можна знайти безліч талановитих дизайнерів, які готові надати свої послуги на фріланс-основі. Цей сайт також дозволяє переглянути портфоліо дизайнерів та оцінити якість їхньої роботи.

Також можна зайти й на інші сайти, наприклад freelance.ua.

За знайомством

Можна знайти UI/UX дизайнерів та інших фахівців, наприклад, QA Automation engineer, за допомогою своїх знайомих, друзів, колег та навіть на відповідних заходах. Такий підхід може бути корисним, якщо вам потрібен дизайнер з певним рівнем досвіду та навичок, який повністю відповідатиме вашим вимогам.

Вибір способу залежить від вашої стратегії найму та терміновості проєкту, а також від ваших особистих переваг.

Як переконатися в тому, що цей UI/UX дизайнер — той самий

Щоб переконатися, що вибраний UI/UX дизайнер підходить для вашого проєкту, потрібно звернути увагу на кілька ключових моментів:

Професійні навички

Оцініть портфоліо дизайнера і переконайтеся, що він має досвід розробки проєктів, аналогічних вашому. Також зверніть увагу на рівень деталізації та якість дизайну в його роботах, а також на те, які інструменти та технології він використовує для створення інтерфейсу та досвіду користувача. Наявність сертифікатів та дипломів у галузі UI/UX дизайну також може бути додатковим підтвердженням професійних навичок дизайнера.

Надпрофесійні навички

Важливо переконатися, що дизайнер добре розуміє бізнес-мети вашого проєкту і може створити інтерфейс, який максимально відповідає потребам користувачів. Він повинен бути готовим спілкуватися та працювати в команді з розробниками, менеджерами проєкту та іншими учасниками процесу розробки.Також важливо звернути увагу на професійну етику та відповідальність дизайнера, щоб бути впевненим у тому, що він виконуватиме свою роботу вчасно.

Якщо ви сумніваєтеся у вибраному дизайнері, можна провести тестове завдання або тестовий проєкт, щоб переконатися у його кваліфікації та відповідності вашим вимогам. Також може бути корисним почитати відгуки інших клієнтів, з якими працював дизайнер, та оцінити їхній досвід роботи з ним.

Шукати UI/UX дизайнера — завдання, яке під силу будь-якому досвідченому рекрутеру. Пошук фахівця не надто відрізняється від звичних методів, проте потрібно постійно стежити за новими технологіями та працювати над помилками.

Info
Author: SEO InWeb
334 Views
Category Recruiting
26.04.2023