Огляд зарплат CMO в українському IT

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-Level в IT. А зараз заглиблюємося у деталі і розглядаємо окремі посади з дослідження. Нагадаємо, що раніше ми випустили огляд зарплат СЕО, СОО, CTO, CFO і HRD. Цей огляд присвячений CMO – маркетинговим директорам.

Salary review СМО Top manager Professions Management

СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-Level в IT. А зараз заглиблюємося у деталі і розглядаємо окремі посади з дослідження. Нагадаємо, що раніше ми випустили огляд зарплат СЕО, СОО, CTO, CFO і HRD.

Цей огляд присвячений CMO – маркетинговим директорам.

СЕО INDIGO Tech Recruiters - Катерина Осадчук СЕО INDIGO Tech Recruiters - Катерина Осадчук

Chief Marketing Officer – це голос клієнта в компанії і голос компанії для клієнта.

Ця роль відповідальна за ріст і збільшення inbound-продажів шляхом реалізації грамотної маркетингової стратегії. Тобто серед головних завдань маркетинг-директора – зробити бренд впізнаваним і відбудуватися від конкурентів, збільшуючи дохід компанії за рахунок залучення клієнтів.

Ключова відповідальність CMO:  

  1. Зрозуміти точну позицію компанії на ринку, використовуючи різні методи збору й аналізу інформації про макро- і мікросередовище, внутрішню ситуацію в компанії.
  2. Визначити маркетингові цілі, сегментування і позиціонування – тобто те, яку нішу зайняти з урахуванням проведеного аналізу ринку і потреб клієнтів.
  3. Розробити стратегію, щоб вивести компанію на цю майбутню позицію на ринку.
  4. І в результаті ефективно реалізувати маркетингову стратегію.

Звучить просто, а на ділі – складніше. Маркетинг – це не про «показати красиву обгортку», а зробити так, щоб під нею була «начинка», що відповідає очікуванням клієнта, а краще – перевершує їх. А значить, у CMO повинні бути повноваження впливати на тюнінг продукту або послуги завдяки ефективній роботі з іншими працівниками C-Level-команди.

Яка оплата цієї важливої ​​позиції у IT-компаніях на території України?  

Нижче ми покажемо результати опитування 29 СMО в Україні.

Більшість учасників нашого опитування (79,31%) працюють у компаніях, заснованих в Україні.

Рис. 1. Країна заснування компанії, в якій працюють опитані CMO Рис. 1. Країна заснування компанії, в якій працюють опитані CMO

Практично в рівних частинах представлені кандидати з малих, середніх і великих компаній (йдеться про кількість працівників).

Рис. 2. Кількість працівників у компанії, де працюють опитані директори з маркетингу Рис. 2. Кількість працівників у компанії, де працюють опитані директори з маркетингу

Більшість учасників опитування працюють у продуктових IT-компаніях

Рис. 3. Відсоток учасників опитування з аутсорсингових, аутстафінгових і продуктових компаній Рис. 3. Відсоток учасників опитування з аутсорсингових, аутстафінгових і продуктових компаній

Більшість СMО заробляють $3000. Загалом вилка від $1360 до $5100. Було декілька маркетдирів із зарплатою $6000 і $8000, як і тих, хто отримує $960-$1100, – вони потрапили в 10 % верхнього і нижнього значення вибірки, і тому були обрізані як ті, хто випадає із загальної статистики або статистично малоймовірні.

Рис. 4. Загальна вилка винагороди CMO (зарплата плюс бонуси) Рис. 4. Загальна вилка винагороди CMO (зарплата плюс бонуси)

Фактори, які впливають на рівень зарплати СMО  

Рівень зарплати СMО пов'язаний з найрізноманітнішими факторами.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що пункти, за якими ми отримали менше чотирьох відповідей, були вилучені, оскільки не можуть бути досить валідними для ухвалення рішень.

Так, наприклад, якщо тільки четверо СMО відповіли, що працюють у компанії від п’яти до шести років, ми вилучали ці цифри як недостатньо показові і брали до уваги лише ті, де п’ять і більше відповідей.

На рисунку ці дані відображені у вигляді плоскої риски (у таблицях вони просто не вказані).

Рис. 5. Кореляція винагороди маркетингового директора і кількості років роботи в компанії Рис. 5. Кореляція винагороди маркетингового директора і кількості років роботи в компанії

Цифри показують, що якщо СМО працює в компанії від року до трьох, то в рівні зарплати таких фахівців немає значної різниці. У СМО, які працюють у компанії чотири-п’ять років, вилка дещо вища – від $2500 до $6000, на медіані – $4000.

Цікаво, що СМО – єдина роль у серії наших оглядів зарплат C-Level, де на медіані працівники віком до 30 років мають дохід вище ($3000), ніж після 31 року. Хоча у віці від 31 року верхня вилка зарплати на $1000 вища – $5800.

Рис. 6. Взаємозв'язок між винагородою та віком СMО Рис. 6. Взаємозв'язок між винагородою та віком СMО

Вік компанії несуттєво впливає на рівень оплати СМО. Хоча на медіані СМО, які працюють у компаніях, заснованих понад п’ять і десять років тому, – оплата $3000-$3500. Водночас і в компаніях віком один-три роки вилка оплати досить висока – до $5600.

Рис. 7. Взаємозв’язок між винагородою маркетингового директора і віком компанії Рис. 7. Взаємозв’язок між винагородою маркетингового директора і віком компанії

Рівень оплати зростає з кількістю співробітників, що працюють у компанії.

Рис. 8. Медіана винагороди маркетингового директора залежно від кількості працівників у компанії Рис. 8. Медіана винагороди маркетингового директора залежно від кількості працівників у компанії
Рис. 9. Взаємозв’язок між винагородою директора з маркетингу і кількістю його підлеглих Рис. 9. Взаємозв’язок між винагородою директора з маркетингу і кількістю його підлеглих

У СМО, що мають бонусну частину в структурі оплати, дохід вищий – $4000 на медіані – у порівнянні з $2000 у тих, хто отримує тільки ставку.

Рис. 10. Взаємозв'язок між винагородою СМО і формою оплати – тільки фіксована частина або фіксована + бонус Рис. 10. Взаємозв'язок між винагородою СМО і формою оплати – тільки фіксована частина або фіксована + бонус

Показові дані щодо рівня задоволеності роботою працівників у зв'язку з їхньою заробітною платою. СМО з вилкою зарплати $2000-$5800 більше задоволені своєю роботою, ніж ті, хто заробляє від $750 до $3900.

Рис. 11. Взаємозв'язок між задоволеністю СМО роботою і рівнем його винагороди Рис. 11. Взаємозв'язок між задоволеністю СМО роботою і рівнем його винагороди

Але є й ті, хто не задоволений своєю роботою, отримуючи $4000. Тому ми проаналізували додаткові фактори мотивації, демотивації і деякі умови праці маркетингових директорів.

KPI, фактори мотивації і демотивації маркетингових директорів в українському IT  

Рис. 12. Взаємозв'язок між задоволеністю роботою і рівнем винагороди СМО (блокспот з урахуванням даних, де було менше чотирьох відповідей) Рис. 12. Взаємозв'язок між задоволеністю роботою і рівнем винагороди СМО (блокспот з урахуванням даних, де було менше чотирьох відповідей)

Для працівників на даній посаді особливо важливі свобода в ухваленні рішень і їхній імплементації (72,41%), а також професійний розвиток (по 68,97%). На третьому місці – культура довіри в компанії (55,17%). Рівень зарплати посідає четверте місце серед факторів мотивації (51,72%).

Рис. 13. Фактори мотивації СMО (клікніть на графік для збільшення) Рис. 13. Фактори мотивації СMО (клікніть на графік для збільшення)

Демотивують насамперед низький бонус або його відсутність (51,72%), недостатній рівень зарплати (48,28%) і рівною мірою (44,83%) – недолік балансу робота-життя і брак свободи в ухваленні рішень і їхньому впровадженні.

Рис.14. Фактори демотивації СMО (клікніть на графік для збільшення) Рис.14. Фактори демотивації СMО (клікніть на графік для збільшення)

У 37,93% KPI пов'язані з реалізацією планів департаменту, у 31,03% із загальним доходом компанії. Немає KPI у 24,14% опитаних СМО.

Рис. 15. KPI, за які маркетинговим директорам виплачують бонус (клікніть на графік для збільшення) Рис. 15. KPI, за які маркетинговим директорам виплачують бонус (клікніть на графік для збільшення)

По 34,48% учасників оформлені як ФОП і за КЗпП. 13,79% ніяк не оформлюють свої відносини з роботодавцем.

Рис. 16. Форма оформлення співпраці компаній з СМО Рис. 16. Форма оформлення співпраці компаній з СМО

І у 72,41% опитаних оплата прив'язана до курсу долара.

Рис. 17. Валюта, до якої прив'язана виплата винагороди маркетингових директорів Рис. 17. Валюта, до якої прив'язана виплата винагороди маркетингових директорів

Будемо раді, якщо інформація виявиться корисною для ухвалення правильних бізнес-рішень. І нагадаємо, що готові допомогти компаніям з пошуком CМO та інших C-Level-менеджерів.

P. S. Дякуємо Віталію Луженцову за професійну допомогу в обробці даних.

Авторка: Катерина Осадчук, СЕО INDIGO Tech Recruiters

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
6143 Views
Category C-level
12.06.2020
Common articles
Why you do not need an outstanding CEO, CTO, CFO and other CxO
You need good and competent management to make your company grow and develop. But, you don’t have to entice Satya Nadella from Microsoft. When you hire a CEO, CTO or a ma..
“Our managers spend around 30% of their time searching for talent”: an interview with Maxim Shtepa, CEO of SocialTech
From the experience of Indigo , one of the keys to effective recruitment is the dialogue between parties. That is why we have decided to publish a series of interviews ..
Survey on C-Level Salaries in the Ukrainian IT Industry in 2022
Learn about how the war in Ukraine affected the income and motivation of Ukrainian IT companies’ top managers from our new salary survey.
Why does your business need a recruiter?
This article may be of use to owners and directors familiar with Ukrainian IT realities who want to improve their recruiting and also to those foreign companies who are i..
Overview of the salary for C-level in the Ukrainian IT market in 2019
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team conducted the second annual review of C-level salaries in IT. We share the results
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
C-Level Executive Salaries in Ukrainian IT Sector in 2021: Overview
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team gave the third annual overview of how much C-level executives make in the IT sector. We share our results with ..
Iownit: “We keep our communication transparent, and require this from everyone in our company”
If you haven’t heard of iownit yet (which would be surprising), allow us to fix this right away. lownit Capital and Markets, Inc
Thrifty Recruiting: Soul or Flesh?
About the author: Katya Osadchuk. CEO of Indigo. Economist, professional psychologist, and a savvy HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. She know..
Does HR Help a Company Earn Money or Just Spends It?
Katya Osadchuk— CEO, IndigoIT recruiting agency, economist, professional psychologist, and HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. This article is ..
Overview of C-Level Salaries on Ukrainian IT market
Lately we’ve filled 30 C-level vacancies in IT companies and discovered that neither candidates nor employers feel confident when it comes to numbers
How to hire the best Web Developers? We know, and we are ready to share our experience.
Finding a black cat in a dark room is hard…Especially if there is no cat!
Good CEO VS Bad CEO. One mistake that could cost your business.
Ekaterina Osadchuk — CEO at Indigo Tech Recruiters, economist, professional psychologist, HRD and business development director with more than ten years of experience
Overview of Product Roles salaries in Ukrainian IT companies
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team conducted the second annual review of salaries for C-level in IT. We remind you that every year we carry out a ..
No Copy-pasting or Koans: 9 Traps of Value Development
Have you ever tried to play a game without rules? That’s what it’s like if a company doesn’t recognize and showcase its own values