Огляд зарплат СТО в українському IT

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-Level в IT. Нагадаємо, що раніше ми випустили огляд заробітних плат C-Level-працівників. А зараз заглиблюємося в деталі і розглядаємо окремі посади з дослідження. Ми вже писали про СЕО і СОО, тепер – черга СТО.

Top manager Business Salary review IT Professions CTO
Катерина Осадчук — СEO Indigo Tech Recruiters Катерина Осадчук — СEO Indigo Tech Recruiters

СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-Level  в IT. Нагадаємо, що раніше ми випустили огляд заробітних плат C-Level-працівників.

А зараз заглиблюємося в деталі і розглядаємо окремі посади з дослідження. Ми вже писали про СЕО і СОО, тепер – черга СТО.

Опис позиції технічного директора буде широко варіюватися від бізнесу до бізнесу, але є загальна суть ролі – технічна реалізація бізнес-рішень.

Яка оплата такої ключової позиції у IT-компаніях на території України?

Нижче ми покажемо результати опитування 32 СТО в Україні.

Рис. 1. Країна заснування компанії Рис. 1. Країна заснування компанії
Рис. 2. Кількість працівників у компанії Рис. 2. Кількість працівників у компанії
Рис. 3 Відсоток учасників з аутсорсингових, аутстафінгових і продуктових компаній Рис. 3 Відсоток учасників з аутсорсингових, аутстафінгових і продуктових компаній

Відповідальність CTO можна умовно розділити на три частини:

  • технології (вибір і аудит, управління технічними ризиками);
  • бізнес (участь в управлінні організацією, технічний аспект реалізації бізнес-цілей, комунікації з іншими топами в ролі не лише керівника, але й експерта);
  • команда (координація роботи, участь в рекрутингу, навчанні, оцінці тощо). Щоб успішно виконувати завдання, для CTO важливий як досвід в технологіях (більшість СТО виросли з PM'ів, тімлідів, архітекторів), так і розвинені навички управління, комунікації, планування і т. п.

Більшість СТО заробляють $6000. Загалом вилка від $3605 до $10 000. Було декілька СТО з зарплатою $13 000-14 000, але, відповідно до правил статистики, 10 % нижніх і верхніх даних не увійшли до огляду.

Рис. 4 Загальна вилка винагороди (зарплата плюс бонуси) Рис. 4 Загальна вилка винагороди (зарплата плюс бонуси)

Рівень зарплати СТО залежить від найрізноманітніших факторів.

Хочу звернути увагу на те, що пункти, за якими ми отримали менше чотирьох даних, були усунуті, тому що не можуть бути досить валідними для ухвалення рішень.

Так, наприклад, якщо тільки чотири СТО відповіли, що їхній досвід у ролі топменеджера обмежується трьома роками, ми прибирали ці цифри як недостатньо показові і брали до уваги лише ті, де п’ять і більше відповідей.

На рисунку ці дані відображені у вигляді плоскої риски (в таблицях вони просто не вказані). Так, наприклад, тільки четверо опитаних мають досвід у ролі топменеджера від одного до двох років – цих даних недостатньо для об'єктивних висновків.

Рис. 5. Вилка «зарплата + бонус» у розрізі досвіду роботи в ролі топменеджера Рис. 5. Вилка «зарплата + бонус» у розрізі досвіду роботи в ролі топменеджера

Цифри показують, що немає прямої кореляції між досвідом роботи СТО в ролі топменеджера і рівнем зарплати. СТО і з досвідом три-чотири роки, і понад дев’ять років можуть отримувати $6000-10 000.

Рис. 6. Взаємозв'язок між винагородою СТО та кількістю років роботи в компанії Рис. 6. Взаємозв'язок між винагородою СТО та кількістю років роботи в компанії

Вилка оплати СТО, що працюють в компанії від шести років, ширша і вища. Так, СТО, які працюють у компанії від семи до восьми років, заробляють від $5500 до $11 800. Водночас СТО з досвідом роботи в компанії до року – близько $6000.

А ось з віком СТО починають заробляти більше: до 30 років медіана зарплати – $5000, після 31 року – $7500.

Рис. 7. Взаємозв'язок між винагородою та віком СТО Рис. 7. Взаємозв'язок між винагородою та віком СТО

Вік компанії також впливає на зарплату. Найбільш високий рівень для цієї позиції в компаніях, які більше десяти років на ринку, – $8000 на медіані і $13 200 на 90 м перцентилі.

Рис. 8. Взаємозв'язок між доходом СТО та віком компанії Рис. 8. Взаємозв'язок між доходом СТО та віком компанії
Рис. 9. Детальні вилки, що показують, як пов’язані винагорода СТО та вік компанії Рис. 9. Детальні вилки, що показують, як пов’язані винагорода СТО та вік компанії

Рівень оплати зростає і з кількістю працівників у компанії, і безпосередньо з кількістю підлеглих у СТО.

Рис. 10. Взаємозв'язок між винагородою СТО та кількістю працівників у компанії Рис. 10. Взаємозв'язок між винагородою СТО та кількістю працівників у компанії
Рис. 11. Взаємозв'язок між винагородою СТО та кількістю підлеглих Рис. 11. Взаємозв'язок між винагородою СТО та кількістю підлеглих

Більшість учасників опитування – представники продуктових компаній. На медіані рівень оплати відрізняється несуттєво – від $5150 до $6000. 

Рис. 12. Вилка доходу СТО залежно від типу компанії Рис. 12. Вилка доходу СТО залежно від типу компанії

Найбільше заробляють СТО в сфері блокчейну – від $8000 до $14 000.

Рис. 13. Вилка доходу СТО залежно від сфери роботи компанії Рис. 13. Вилка доходу СТО залежно від сфери роботи компанії

Фактори мотивації CTO та умови праці

Крім рівня заробітних плат, нам цікаво було дізнатися фактори мотивації, демотивації і деякі умови праці.

Для працівників на даній посаді однаково важливі рівень заробітної плати і професійний розвиток (по 68,75%), свобода в ухваленні рішень і їхній імплементації (56,25%).

Рис.14. Фактори мотивації СТО (клікніть на картинку для збільшення) Рис.14. Фактори мотивації СТО (клікніть на картинку для збільшення)

Демотивують насамперед недостатній рівень зарплати (37,5%) і, рівною мірою (31,25%), некомпетентний менеджмент, а також брак професійного розвитку.

Рис.15. Фактори демотивації СТО (клікніть на картинку для збільшення) Рис.15. Фактори демотивації СТО (клікніть на картинку для збільшення)

У 46,88% тих, хто нам відповів, зовсім немає показників ефективності, прив'язаних до бонусу. Більшість KPI пов'язані з реалізацією планів департаменту (37,50%) і реалізацією індивідуальних цілей (31,25%).

Рис.16. KPI, за які виплачують бонус (клікніть на картинку для збільшення) Рис.16. KPI, за які виплачують бонус (клікніть на картинку для збільшення)

68,75% СТО оформлені як фізичні особи – підприємці, 25 % – за КЗпП.

Рис.17. Тип оформлення співпраці Рис.17. Тип оформлення співпраці

І у 75 % опитаних оплата прив'язана до курсу $:

Рис.18. Валюта, до якої прив'язана виплата винагороди Рис.18. Валюта, до якої прив'язана виплата винагороди

Будемо раді, якщо інформація виявиться корисною для ухвалення правильних бізнес-рішень. І нагадаємо, що готові допомогти компаніям з пошуком CТO та інших C-Level-менеджерів.

P. S. Дякуємо Віталію Луженцову за професійну допомогу в обробці даних.

 Авторка: Катерина Осадчук, СЕО INDIGO Tech Recruiters

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
6399 Views
Category C-level
30.04.2020
Common articles
Why you do not need an outstanding CEO, CTO, CFO and other CxO
You need good and competent management to make your company grow and develop. But, you don’t have to entice Satya Nadella from Microsoft. When you hire a CEO, CTO or a ma..
“Our managers spend around 30% of their time searching for talent”: an interview with Maxim Shtepa, CEO of SocialTech
From the experience of Indigo , one of the keys to effective recruitment is the dialogue between parties. That is why we have decided to publish a series of interviews ..
Survey on C-Level Salaries in the Ukrainian IT Industry in 2022
Learn about how the war in Ukraine affected the income and motivation of Ukrainian IT companies’ top managers from our new salary survey.
Why does your business need a recruiter?
This article may be of use to owners and directors familiar with Ukrainian IT realities who want to improve their recruiting and also to those foreign companies who are i..
Overview of the salary for C-level in the Ukrainian IT market in 2019
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team conducted the second annual review of C-level salaries in IT. We share the results
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
C-Level Executive Salaries in Ukrainian IT Sector in 2021: Overview
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team gave the third annual overview of how much C-level executives make in the IT sector. We share our results with ..
Iownit: “We keep our communication transparent, and require this from everyone in our company”
If you haven’t heard of iownit yet (which would be surprising), allow us to fix this right away. lownit Capital and Markets, Inc
Thrifty Recruiting: Soul or Flesh?
About the author: Katya Osadchuk. CEO of Indigo. Economist, professional psychologist, and a savvy HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. She know..
Does HR Help a Company Earn Money or Just Spends It?
Katya Osadchuk— CEO, IndigoIT recruiting agency, economist, professional psychologist, and HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. This article is ..
Overview of C-Level Salaries on Ukrainian IT market
Lately we’ve filled 30 C-level vacancies in IT companies and discovered that neither candidates nor employers feel confident when it comes to numbers
How to hire the best Web Developers? We know, and we are ready to share our experience.
Finding a black cat in a dark room is hard…Especially if there is no cat!
WHY DO US COMPANIES OPEN OFFICES IN UKRAINE
More and more of the world’s best known companies are choosing to open R&D centers in Ukraine. Household names such as — EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM Internationa..
7 trends in the IT labor market with statistics (which you will surely object)
It is a thankless duty to formulate trends, as one risks to play Captain Obvious or to receive “Don’t make something out of nothing, in fact, the opposite is true” as fee..