Чому важливо знижувати важливість своїх текстів

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Це неекологічна стаття, хлопці. І мені навіть трохи ніяково з цього приводу, але мовчати якось не виходить. Якщо що - можете потім кинути в мене капцем

IT Recruiting Development Copywriting

*Це неекологічна стаття, хлопці. І мені навіть трохи ніяково з цього приводу, але мовчати якось не виходить. Якщо що - можете потім кинути в мене капцем.

Чому важливо знижувати важливість своїх текстів

Ніколи не вважала, що пишу досить добре (так, тут я ніби одягаю біле пальто). І здається, в цьому фішка - та сама, яка змушує постійно качати епістолярний м'яз, ходити за словниками та не ображатися на конструктивну критику.


Якщо за такого розкладу хтось називає мій текст говним - не так боляче. Досить зробити правильні висновки та йти далі. Ми живемо за часів фейсбуку – ідеального майданчика для самолюбування, де писати може кожен. І тут, хлопці, підстерігають різного толку небезпеки - залежно від розміру почуття власної важливості. Тому, що між "краще не писати, коли особливо нема чого сказати" та "щось давно не писала, треба щось запостити" народ все частіше обирає останнє.


Своєю чергою це впливає на якість контенту в ефірі. А заразом і на те, що якийсь черговий письменник поставить фатальне питання: "Я щолі також не можу?". І потім він бере і може. А потім додає до опису профайлу: "Письменник. Драматург. Копірайтир". Звідси бліді копірайтерські роботи в інтернеті, які нічим не відрізняються один від одного (їх же нам надсилають як тестовий).


Бліді, нічим не відрізняються один від одного пости на тему відносин/лідерства/бізнесу у стрічці. Бліді, нічим не відрізняються один від одного промо курсів з копірайтингу. "Секундочку" - скажете ви - "Зло, не можна просто так лаяти людей і обзивати тексти посередніми. Текст - суб'єктивна штука і ставлення до нього таке ж. Ти, мабуть, теж не зразок".


Секундочку - скажу я вам, хлопці. Є критерії хорошого тексту. Як мінімум:

  • Мета – інформативна, превентивна, розважальна. Це те, навіщо ви пишете. Ділитесь експертною думкою? Попереджуєте? Просто прийшли пожартувати?
  • Логіка. Це послідовність. Якщо почав про суницю - закінчуй збиранням врожаю, а не селекцією єдинорогів.
  • Експертиза. Іншими словами – щоб писати добре, потрібно писати про те, в чому розумієшся. Не лізти в політику, якщо репостиш рецепти картоплі. Не вивчати життя, якщо вариш мило. Якщо хочеться розвивати блог - доведеться рости духовно.
  • Грамотність. Усі ці "хочу сказати ЗА ТЕ, що можна зробити". . . "протягом життя", "за ідеєю", "у ліжку", "не вийде З моди" свистають звідусіль.
  • Чесність. Чесний текст – сильний текст. Це про вміння називати речі своїми іменами. Про власну позицію і побоювання здатися безглуздим або залишитися незрозумілим. А ще це про відсутність самолюбування та необ'єктивних оцінок. Наприклад, замість “вагітність – найкращий час в моєму житті” чесно розповісти про токсикоз. Замість "я маститий бізнес-тренер" поділитися повчальними факапами з практики. А лідерство на ринку копірайтингу довести прикладами робіт.
  • Свіжість (не кажу унікальність) мови. Щонайменше відсутність штампованих оборотів

"кожен з нас колись замислювався. . . ", "мене часто запитують про. . . ", "сьогодні пили з Олею каву та обговорювали…", "складно знайти людину, яка б не чула про. . . ", "навряд хто з нас не. . .", "ми живемо у світі, який. . . . ",  "фейсбук запитує, що в мене нового. . . ", "багато хто думає, що блабла, але насправді блабла. .."

  • Лаконічність. Говорити просто і не накручувати зайвого. Це коли замість “Йде бичок гойдається” для солідності пишуть “Ходіння та похитування здійснюється бичком” (про бичка, це приклад із книги С. Карепіної).

Нещодавно знайомий копірайтер хвалився, що у нього за ГОЛОВРЕДОМ 10 балів. Але це не є аргументом. Тому, що до будь-якого сервісу добре підключати здоровий глузд. І ось на тлі всього цього мені здається, що дуже не завадить іноді знижувати важливість своїх текстів.

Вимкнути автопілот

Актуально не лише по життю, а й для ділового листування. Особливо актуально для рекрутингу, коли вже навчився писати непогані листи. Періодично виходити з зони комфорту, і спробувати зробити не за звичкою - розбавити оберти, пошукати синоніми, розплутати звичні конструкції.

Робити ретроспективу 

Класна практика – чудово ілюструє прогрес чи регрес і показує точки додаткового зростання. Раз на кілька місяців переглядати власні тексти. Найнесподіваніші результати виходять у проміжку півріччя - тут чекають інсайти не лише про текст, а й про особистісні зміни.

Вчитися та просити зворотній зв'язок

Бажано - конструктивний. Ідеально - вибрати добротний розвиваючий курс із практичними завданнями та докладним зворотним зв'язком.


Якщо немає ні бажання, ні потреби, а текст зводиться до опису вакансій та листів - запитайте у команди, що вони думають про вашу творчість.

Писати в блокнотик

Фіксувати те, що сподобалося. Записувати власні думки, цитувати вдалі жарти, колекціонувати дивні дурні слова - розвиває увагу до прекрасного. Страхує у моменти, коли немає натхнення. Ну і на випадок, якщо я таки не дуже придатно формулюю думку: цей текст не про те, що краще не писати. Він про те, що важливо брати відповідально за все, що видаєш у світ.


Найчастіше запитувати себе: що я пишу? Наскільки добре це роблю? І вищий пілотаж: що буде, якщо я зараз цього не напишу? Робити щось для галочки просто тому, що "давно нічого не постив" - жлобство.


І так у всьому.

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
2491 Views
29.03.2019
Common articles
Why you do not need an outstanding CEO, CTO, CFO and other CxO
You need good and competent management to make your company grow and develop. But, you don’t have to entice Satya Nadella from Microsoft. When you hire a CEO, CTO or a ma..
“Our managers spend around 30% of their time searching for talent”: an interview with Maxim Shtepa, CEO of SocialTech
From the experience of Indigo , one of the keys to effective recruitment is the dialogue between parties. That is why we have decided to publish a series of interviews ..
Survey on C-Level Salaries in the Ukrainian IT Industry in 2022
Learn about how the war in Ukraine affected the income and motivation of Ukrainian IT companies’ top managers from our new salary survey.
Why does your business need a recruiter?
This article may be of use to owners and directors familiar with Ukrainian IT realities who want to improve their recruiting and also to those foreign companies who are i..
Overview of the salary for C-level in the Ukrainian IT market in 2019
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team conducted the second annual review of C-level salaries in IT. We share the results
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
C-Level Executive Salaries in Ukrainian IT Sector in 2021: Overview
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team gave the third annual overview of how much C-level executives make in the IT sector. We share our results with ..
Iownit: “We keep our communication transparent, and require this from everyone in our company”
If you haven’t heard of iownit yet (which would be surprising), allow us to fix this right away. lownit Capital and Markets, Inc
Thrifty Recruiting: Soul or Flesh?
About the author: Katya Osadchuk. CEO of Indigo. Economist, professional psychologist, and a savvy HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. She know..
Overview of C-Level Salaries on Ukrainian IT market
Lately we’ve filled 30 C-level vacancies in IT companies and discovered that neither candidates nor employers feel confident when it comes to numbers
How to hire the best Web Developers? We know, and we are ready to share our experience.
Finding a black cat in a dark room is hard…Especially if there is no cat!
WHY DO US COMPANIES OPEN OFFICES IN UKRAINE
More and more of the world’s best known companies are choosing to open R&D centers in Ukraine. Household names such as — EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM Internationa..
7 trends in the IT labor market with statistics (which you will surely object)
It is a thankless duty to formulate trends, as one risks to play Captain Obvious or to receive “Don’t make something out of nothing, in fact, the opposite is true” as fee..
HOW TO CREATE A DREAM-TEAM 6 RECOMMENDATIONS FOR hiring the best technical team
Closing technical position may resemble a debilitating marathon. Or sprint, when the maximum energy is laid out for a minimum of time. And when you need to hire the whole..