У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Навесні розцвітають не лише яблуньки, а й прагнення до вдосконалення. Ми з рекрутинговою агенцією Indigo вибрали івенти для IT-фахівців та tech-рекрутерів, на які варто звернути увагу

For candidates IT Recruiting Professions Development

Навесні розцвітають не лише яблуньки, а й прагнення до вдосконалення. Ми з рекрутинговою агенцією Indigo вибрали івенти для IT-фахівців та tech-рекрутерів, на які варто звернути увагу.

Київ, 15 березня Вартість: 500 грн, у день заходу 700 грн. Для дівчат, учасниць менторської програми «Дівчата STEM 2016-2019» – безкоштовно. Участь студенток – на підставі мотиваційної форми.
Організатор — Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та ініціатива «Дівчата STEM» проводять щорічний захід менторської програми, спрямованої на розвиток співтовариства жінок та дівчат, які захоплюються STEM (S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics). Заплановано чотири сесії: Strategy, Talent, Emotions, Motivation. Для участі необхідно зареєструватися до 10 березня.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Київ, 16 березня Вартість: 2500 грн
Конференція для продуктових менеджерів, продуктових дизайнерів, CEO, управлінців та маркетологів. У програмі анонсовано доповіді від експертів із Petcube, SoftServe, ЛУН, BetterMe, EVO та інших компаній.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Київ, 16 березня Вартість: від 3800 грн
Конференція для JS-девелоперів збирає понад 700 учасників уже сьомий рік. Серед спікерів — українські та світові розробники та експерти з таких компаній, як Kasta, Google, Microsoft, HTML Academy, GitLab та ін.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

4. Data Science UA Conference

Київ, 16 березня Вартість: до 15 березня — 2750 грн, 16 березня — 3000 грн
Захід пройде у форматі трьох потоків: технічний, бізнес та воркшопи. Вже вшосте івент збере розробників та інженерів з Data Science, Machine Learning, NLP, Computer Vision та штучного інтелекту.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Київ, 16 березня Вартість: 199 EUR до 8 березня, 269 EUR до 14 березня, 299 EUR з 15 березня
Конференція за офіційної підтримки Scrum. org в Україні присвячена професійному розвитку скрам-практиків у бізнесі, IT та інших сферах. Спікери – міжнародні експерти з Scrum, Agile Management, Design Thinking, Lean Product Development, Kanban та інших підходів.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Київ, 22 березня Вартість: від 999 до 5000 грн (VIP)
Distributed Lab запрошує на конференцію, мета якої — розвиток поінформованості про блокчейн та децентралізовані технології. У програмі буде представлено три тематики: Blockchain для бізнесу, розробки та маркетингу.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Київ, 29-30 березня Вартість: 5320 грн до 28 березня
Конференція для Scala та Big Data розробників. Актуальний контент про Big Data Processing, Machine Learning, Blockchain Engineering та IoT. У програмі, зокрема, заплановано онлайн-сесію зі творцем Scala Мартіном Одерськи.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

8. Lviv GameDev Conference 2019

Львів, 29 березня Вартість: до 8 березня - 1600 грн (2300 - Преміум), до 29 березня - 2000 грн (2700 грн - Преміум)
Останні тренди ігрової промисловості. Тематика доповідей охоплює всі етапи створення ігор - від появи ідеї до виходу на глобальні ринки. Зокрема, спікери представлять історії успіхів, корисні поради та лайфхаки, розкажуть, як створити власну студію, які ігрові механіки та маркетингові стратегії використовувати, як розробити гарну графіку та якісний звук до гри, як створюються програми з AR/VR тощо.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Дніпро, 30 березня Вартість: 1150 грн
Команда IТCP Community запрошує на подію для проєктних менеджерів та бізнес-аналітиків. Серед спікерів експерти з Adobe, SoftServe, Data Science UA, Ardas Group та інших компаній.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Київ, 4 квітня Вартість: 5990-7990 грн
Конференція буде цікава маркетологам, growth-хакерам, менеджерам продуктів, підприємцям та всім, хто відповідає за напрямок розвитку діджитал-бізнесу. Своїм досвідом поділяться експерти таких компаній, як Uber, Dropbox, Google, Adobe, HubSpot, Mozilla та ін.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Київ, 5-6 квітня Вартість: 250 USD до 31 березня, 280 USD з 1 квітня
Конференція, присвячена JavaScript розробці, об'єднає 600+ JS -розробників та спікерів із США, Європи та України. Теми: Front-end frameworks, JS backend, Embedded and mobile development, AI+JS, Architecture and design, Testing та ін.

Київ, 6 квітня Вартість: 150 USD до 31 березня, 180 USD з 1 квітня
Конференція для розробників та DevOps практиків. У програмі доповіді, які прозвучать в Україні вперше, від спікерів із Netflix, Amazon, SoundCloud, Elastic та інших відомих компаній.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Київ, 6 квітня Вартість: 4200 грн
Конференція з дизайну інтерфейсів. Серед спікерів — Дон Норман, автор книги The Design of Everyday Things, та інші доповідачі зі США, Швейцарії, Німеччини, Японії, Ізраїлю.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Львів, 6 квітня Вартість: 2300 грн (3100 грн — Преміум) (до 18 березня)
Конференцію присвячено новим розробкам у сфері штучного інтелекту, великих даних, та розрахована на Data Scientists, розробників, стартап-підприємців та всіх, хто зацікавлений в ІТ-інноваціях.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Київ, 6-7 квітня Вартість: 3200 грн (до 10 березня)
Конференція бізнес-аналітиків про Agile у бізнес-аналізі, управлінні проєктами та створення IT-продуктів пройде у дводенному форматі: Talks Day та Practice Day (організатори вивели майстер-класи в окремий день практики).

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Київ, 12 квітня Вартість: 3500 грн до 11 березня, 5200 грн з 12 березня
У заході візьмуть участь рекрутери, менеджери та СЕО. Цільова аудиторія заходу – ті, хто цікавиться міжнародним досвідом у сфері HR. Серед заявлених спікерів — наприклад, один із топ-100 контриб'юторів світового рекрутингу, амбасадор у програмі Connecting HR Africa, шведський гуру сорсингу та інші експерти.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Київ, 13 квітня Вартість: від 3000 грн
П'ята конференція для архітекторів, net програмістів та тестувальників. Заплановано доповіді українських та світових експертів з таких компаній, як, наприклад, Intapp, BaxEnergy, Skills Matter, JetBrains, Playtika та ін.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Київ, 20 квітня Вартість: 2600 грн (3100 – Преміум) (до 7 березня)
Спікери конференції — топ -менеджери IT-компаній та експерти у сфері Project Management. Програма конференції складається з шести потоків: РМ-моделі (для досвідчених PM-ів та CEO, які цікавляться новинками галузі), FailConf (історії провальних проєктів), Case Study, Agile та гнучкі методології, Product менеджмент, майстер-класи.

У гущі подій: 20 цікавих весняних IT-івентів в Україні

Львів, 20 квітня Вартість: 4100-5990 грн
Тема — «Трансформація IT-компанії. Quo Vadis?» Питання, які обговорюватимуться: перспективи розвитку протягом найближчих 3-5 років, як перейти в нові технологічні ніші, що відбувається на світовому ринку IT-сервісів та ін.

Київ, 17 травня Вартість: 4200 грн
Організатори анонсують два потоки: Tech & Culture та Open Space Discussions. Серед спікерів відомі технічні лідери з DevOps, Pivotal, Inuits та ін. Сподіваємося, у щільному графіку ви знайдете час на нові знання та нетворкінг. Ми вже обираємо must-visit заходи для себе та готуємо наступну добірку івентів у Європі та США.


автор: Катя Маєвська

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
3260 Views
11.03.2019
Common articles
Why you do not need an outstanding CEO, CTO, CFO and other CxO
You need good and competent management to make your company grow and develop. But, you don’t have to entice Satya Nadella from Microsoft. When you hire a CEO, CTO or a ma..
“Our managers spend around 30% of their time searching for talent”: an interview with Maxim Shtepa, CEO of SocialTech
From the experience of Indigo , one of the keys to effective recruitment is the dialogue between parties. That is why we have decided to publish a series of interviews ..
Survey on C-Level Salaries in the Ukrainian IT Industry in 2022
Learn about how the war in Ukraine affected the income and motivation of Ukrainian IT companies’ top managers from our new salary survey.
Why does your business need a recruiter?
This article may be of use to owners and directors familiar with Ukrainian IT realities who want to improve their recruiting and also to those foreign companies who are i..
Overview of the salary for C-level in the Ukrainian IT market in 2019
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team conducted the second annual review of C-level salaries in IT. We share the results
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
C-Level Executive Salaries in Ukrainian IT Sector in 2021: Overview
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team gave the third annual overview of how much C-level executives make in the IT sector. We share our results with ..
Iownit: “We keep our communication transparent, and require this from everyone in our company”
If you haven’t heard of iownit yet (which would be surprising), allow us to fix this right away. lownit Capital and Markets, Inc
Thrifty Recruiting: Soul or Flesh?
About the author: Katya Osadchuk. CEO of Indigo. Economist, professional psychologist, and a savvy HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. She know..
Does HR Help a Company Earn Money or Just Spends It?
Katya Osadchuk— CEO, IndigoIT recruiting agency, economist, professional psychologist, and HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. This article is ..
Overview of C-Level Salaries on Ukrainian IT market
Lately we’ve filled 30 C-level vacancies in IT companies and discovered that neither candidates nor employers feel confident when it comes to numbers
How to hire the best Web Developers? We know, and we are ready to share our experience.
Finding a black cat in a dark room is hard…Especially if there is no cat!
WHY DO US COMPANIES OPEN OFFICES IN UKRAINE
More and more of the world’s best known companies are choosing to open R&D centers in Ukraine. Household names such as — EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM Internationa..
7 trends in the IT labor market with statistics (which you will surely object)
It is a thankless duty to formulate trends, as one risks to play Captain Obvious or to receive “Don’t make something out of nothing, in fact, the opposite is true” as fee..