Marketing та
E-Commerce

Сфера маркетингу та електронної комерції стрімко розвивається, впроваджуючи новітні технології для покращення взаємодії з клієнтами та підвищення ефективності продажів. У Indigo ми розуміємо важливість формування професійних команд, які здатні підтримувати та стимулювати цей розвиток.

Marketing та  E-Commerce
6 днів

на те, щоб отримати перших перевірених кандидатів

1 з 5

представлених кандидатів зазвичай отримує оффер

9.7 NPS

від наших клієнтів та кандидатів

30 днів

в середньому на закриття вакансії

99%

спеціалістів, яких ми наймаємо, успішно проходять випробувальний термін

95%

наших клієнтів повертаються до нас

У Indigo ми розуміємо, що успіх у сфері маркетингу та електронної комерції залежить не тільки від сучасних технологій, але й від талановитих фахівців, які ці технології використовують.
Ми спеціалізуємося на пошуку та відборі провідних експертів, що дозволяє нашим клієнтам залишатися конкурентоспроможними в цій галузі. Наші послуги включають глибокий аналіз потреб компанії, розробку індивідуальних стратегій найму та рекомендації для інтеграції талантів у корпоративну культуру.
Ми формуємо команди, які сприяють швидкому досягненню ваших маркетингових та комерційних цілей.

Order a consultation
Order a consultation

Наші послуги Marketing та E-Commerce

Ми пропонуємо комплексні рішення для найму, які спеціально адаптовані для сектору Blockchain, включаючи пошук технічних талантів, позиції у сфері продажів та маркетингу, а також позиції рівня менеджерів та топ-менеджерів. Наш процес націлений на ідентифікацію людей, які не лише володіють потрібним технічним досвідом, але й гармонійно вписуються в унікальні корпоративні культури компаній.

Executive Search
Executive Search для залучення топ-менеджменту
HR-консалтинг
Підбір технічних талантів для розробки інноваційних продуктів
HR-консалтинг
Консалтингові послуги для підвищення ефективності вашої команди
HR-консалтинг
Підтримка управління талантами для забезпечення розвитку і зростання вашого персоналу

Ми знаємо як допомогти компаніям, що працюють в сфері Marketing and E-Commerce

З 2007 року ми успішно забезпечуємо компанії висококласними спеціалістами, що сприяє їх зростанню та розвитку. Наша команда має глибоке розуміння вимог галузі та унікальних потреб кожного клієнта.
Ми запропонували компанії Talkable відкрити офіс в Україні у 2016 році та найняли першу команду (13 осіб). Компанія успішно отримала інвестиції в розмірі кількох десятків мільйонів доларів.
У компанію АЛЛО, що працює в сфері рітейл та електронної комерції, ми найняли 10 менеджерів, серед яких Head of the Digital Marketing Department, Head of the Product Marketing Department, Director of business services, IT Director, та інші.
Ми допомогли компанії COMFY зрости на 22 людину. Ми найняли в команду IT директора, декількох керівників відділів, проєктних менеджерів та розробників.
Під час термінової необхідності в наймі розробників, компанія Zakaz.ua звернулася до нас по допомогу. Ми допомогли найняти сильних спеціалістів у встановлені терміни. А саме декількох Python, IOS та Android розробників.
Американська компанія thredUP звернулася до нас під час стрімкого зростання. Ми знайшли всього 13 професіоналів - таких як, Full stack Ruby розробники, Sr. iOS developer, Data Engineer, Data Scientist, Machine Learning Engineer, Customer Support L3 Engineer, Javascript/React Engineer.
Для цієї компанії, що займається аффилейт маркетингом , ми знайшли 5 членів команди, таких як Account Manager, декілька PHP розробників та IT рекрутера.

Наші Marketing та E-Commerce клієнти

Ми пишаємося численними успішними проєктами в Marketing and E-Commerce, кожен з яких підкреслює нашу ефективність та здатність вирішувати складні завдання. Від стартапів до великих компаній – ми допомагали знайти ідеальних кандидатів для реалізації найсміливіших ідей.

Процес роботи

Ми працюємо за чітко визначеним процесом, що включає ретельний аналіз потреб клієнта, пошук і оцінку кандидатів, відбір та супровід кандидатів на всіх етапах співпраці.
ДЕНЬ 1
Після підписання договору та оформлення запиту, починається пошук кандидатів.
ДЕНЬ 6
Відповідні кандидатури виносяться на розгляд(після інтерв'ю і вибір)
ДЕНЬ 6-28
Після подання перших трьох кандидатів ми зв’язуємося з клієнтом, щоб визначити точні вимоги.
ДЕНЬ 30-35
Пропозиції про роботу видаються кандидатам, затвердженим клієнтом.
ДЕНЬ 45-55
Закриття вакансії, і кандидат починає працювати в компанії-клієнті.
+3 місяців
Гарантійний термін: якщо кандидат не пройшов випробувальний термін, ми замінимо його безкоштовно.
Latest articles
Overview of C-level Salary Levels in the Ukrainian IT Market in 2023
The last year has witnessed significant changes in the labor market of the IT sector. In the face of challenges confronting Ukrainian businesses, global changes in the la..
Official Statement from INDIGO - Tech Recruiters
We want to unequivocally state that these messages are not affiliated with or endorsed by INDIGO - Tech Recruiters.
Hiring for Digital Hospitality & Travel Companies: Innovative Strategies for Recruitment Success
In this article, we will share the main challenges of attracting top talent to travel startups and established companies. We’ll also discuss the recruitment strategies th..
Go to the blog