12 речей, які нічого не коштують, але роблять вас Best Boss Ever

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Очікування від лідерів змінюються, і якщо не знати, не вміти, помилятися — це нині не проблема, то нездатність чути та розуміти людей, їхні емоції зазвичай — ознака профнепридатності. Команда — найвища цінність, бла-бла-бла

Top manager Business Team HR

Очікування від лідерів змінюються, і якщо не знати, не вміти, помилятися — це нині не проблема, то нездатність чути та розуміти людей, їхні емоції зазвичай — ознака профнепридатності. Команда — найвища цінність, бла-бла-бла. А скільки реально часу в робочому графіку менеджерів займає спілкування з людьми? На це завжди немає часу. Ми з командою it рекрутерів Indigo замислилися: що можна зробити для своїх підлеглих за кілька вільних хвилин, щоб покласти ще одну цеглинку в стіну гарних взаємин? А отже — і продуктивної спільної роботи?

1. Поцікавитися, як справи

Банально, еге ж. Але, якщо чесно — чи часто ми робимо це для наших команд, колег, підлеглих? Питаємо «Як справи?» усвідомлено, розуміючи: є реальний ризик, що людина дійсно візьме та розповість? Експерименти підтверджують, що якщо замінити звичне «Як справи?» на близьке за звучанням (російське «как дела?» замінювали «кадиллак») — люди цього навіть не помітять. Більшість кине у відповідь звичне «Нормально» — от і поговорили. Щоб розвинути діалог, є сенс знати щось про підлеглих. Тоді можна задати утючнюючі питання — як хворе коліно? доньки-близнюки в новому садочку? новосілля? І вислухати відповідь — очі в очі, не скролячи при цьому смартфон. Так просто і так складно водночас.

2. Принести напій

Це працює не тільки з близькими та друзями. Просто уявіть, скільки шаблонів розірветься: підлеглий у запарі, а бос приносить йому втішний напій. Вищий пілотаж — якщо ви ще й знаєте, який саме напій улюблений. Дедлайн горить, сльози розпачу течуть — аж ось тобі какао з маршмеллоу, чай з трьома цукру чи зелений смузі. Люди такого не забувають.

12 речей, які нічого не коштують, але роблять вас Best Boss Ever

3. Запросити на ланч

Чудова нагода, по-перше, все-таки і самому цей ланч з’їсти раніше, ніж настане ніч. І прогулятися. І отримати шанс поспілкуватися з javascript developer не про код, а неформально, на відсторонені теми. Аби, знову-таки, мати про що питати наступного разу. І зменшити кількість цих незручних мовчанок у ліфті.

4. Розповісти про себе

Щось особисте. Межа в кожному колективі різна, але це дуже цінне: коли команда бачить у керівникові не тільки роздавача завдань і принагідно «триндюлинок» — а людину, то і відносини стають більш людяними. Весела історія про домашнього папугу, кейс про те, як підступно перед вихователем підставила власна дитина, остання прочитана художня книга — годиться все, що розкриває вас поза роботою.

5. Поговорити про сенс

Лідер є генератором сенсів. І людям це необхідно — вони хочуть розуміти, заради чого стоять у заторах, ламають голови та списи на нарадах, засиджують певну групу м’язів щодня. Поговоріть про сенс неформально, нагадайте про нього — по-людськи, а не нудною роздруковкою на стіні.

6. Привітати з чимось

Із річницею роботи в компанії, наприклад. Із круто виконаним завданням. Неочікувано високим результатом. Помилкою — адже тепер ваш працівник ще сильніший та розумніший, а відтак — і вся ваша команда!

12 речей, які нічого не коштують, але роблять вас Best Boss Ever

7. Проявити довіру

Потужна фішка — показати людині, що ти їй довіряєш. Досвіду, знанням, особистим якостям. Це легко — просто не контролювати, не перевіряти: «Я знаю, що ти зробиш круто». Вуаля! Дайте людям можливість брати на себе ризики та доводити, собі і вам, що вони можуть.

8. Розказати про свій факап

Професор Kellogg School Лі Томпсон із колегами проводив експеримент, який довів: люди активніше пропонують ідеї, якщо заздалегідь із ними поділитися історією про якийсь факап чи незручну ситуацію. У командній роботі такий прийом допомагає людям видихнути: якщо вже керівник помиляється та так просто про це говорить — це не так уже і страшно? Дозволяє діяти сміливіше та впевненіше.

9. Дізнатися особисту думку

Коли впливові люди вирішують важливі проблеми, щось не клеїться, і раптом Великий Бос питає в підлеглого, що думає особисто він. Ефект буває вражаючим. По-перше, мотивація людини злітає (якщо в компанії нормальна культура і таке запитання — не передвісник кривавої розправи). А по-друге, це реальна можливість почути щось важливе: з висоти польоту гвинтокрила, на якій зазвичай перебувають керівники, зручно бачити бізнес загалом. Але важко розгледіти важливі деталі — можливо, протяги по всій будівлі гуляють через оте розбите віконце на другому поверсі, про яке ви і гадки не мали.

10. Поцікавитися особистим проектом

Зазвичай у людей є не тільки робота і родина, а і власні ініціативи та проекти, яким вони приділяють багато часу. Такі речі про команду корисно знати. Людям приємно, що керівник знає їх не тільки як php developer у червоному светрі чи маркетолога з кучерявим волоссячком, а і про особисті волонтерські проекти чи роман, який от-от вийде друком. До речі, низка командних та корпоративних проектів виросли саме з поодиноких захоплень окремих працівників.

11. Розв’язати проблему

12 речей, які нічого не коштують, але роблять вас Best Boss Ever

Навантажений особистими траблами працівник навряд чи буде продуктивним. Отже, варто цікавитися проблемами своїх людей. Дуже часто для працівника ситуація складна настільки, що про роботу думати фізично неможливо, а в компанії ресурсів достатньо, щоб допомогти — і забути: це можуть бути не тільки фінансові ресурси, а і, наприклад, організаційні (більш гнучкий графік, тимчасово віддалена робота, перехід в інший проект тощо). Іноді це просто індульгенція на позаплановий вихідний серед тижня. Іноді це просто «Поїдь додому та проспись, зустрінемося вранці».

12. Подякувати

Бажано — за щось конкретне, непогано б — якщо публічно. Подяка — це та валюта, яка від вас не потребує нічого, а співробітника зробить багатшим на позитивні емоції. Так, гарна робота — це обов’язок, за це платять грошима. Але кожний заслужив на своє «Thank you for your service», хіба ні?


А що приємного для людей робите ви?

автор: Катерина Маєвська

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
2390 Views
Category C-level
27.01.2020
Common articles
Why you do not need an outstanding CEO, CTO, CFO and other CxO
You need good and competent management to make your company grow and develop. But, you don’t have to entice Satya Nadella from Microsoft. When you hire a CEO, CTO or a ma..
“Our managers spend around 30% of their time searching for talent”: an interview with Maxim Shtepa, CEO of SocialTech
From the experience of Indigo , one of the keys to effective recruitment is the dialogue between parties. That is why we have decided to publish a series of interviews ..
Survey on C-Level Salaries in the Ukrainian IT Industry in 2022
Learn about how the war in Ukraine affected the income and motivation of Ukrainian IT companies’ top managers from our new salary survey.
Why does your business need a recruiter?
This article may be of use to owners and directors familiar with Ukrainian IT realities who want to improve their recruiting and also to those foreign companies who are i..
Overview of the salary for C-level in the Ukrainian IT market in 2019
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team conducted the second annual review of C-level salaries in IT. We share the results
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
C-Level Executive Salaries in Ukrainian IT Sector in 2021: Overview
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team gave the third annual overview of how much C-level executives make in the IT sector. We share our results with ..
Iownit: “We keep our communication transparent, and require this from everyone in our company”
If you haven’t heard of iownit yet (which would be surprising), allow us to fix this right away. lownit Capital and Markets, Inc
Thrifty Recruiting: Soul or Flesh?
About the author: Katya Osadchuk. CEO of Indigo. Economist, professional psychologist, and a savvy HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. She know..
Does HR Help a Company Earn Money or Just Spends It?
Katya Osadchuk— CEO, IndigoIT recruiting agency, economist, professional psychologist, and HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. This article is ..
Overview of C-Level Salaries on Ukrainian IT market
Lately we’ve filled 30 C-level vacancies in IT companies and discovered that neither candidates nor employers feel confident when it comes to numbers
How to hire the best Web Developers? We know, and we are ready to share our experience.
Finding a black cat in a dark room is hard…Especially if there is no cat!
WHY DO US COMPANIES OPEN OFFICES IN UKRAINE
More and more of the world’s best known companies are choosing to open R&D centers in Ukraine. Household names such as — EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM Internationa..
7 trends in the IT labor market with statistics (which you will surely object)
It is a thankless duty to formulate trends, as one risks to play Captain Obvious or to receive “Don’t make something out of nothing, in fact, the opposite is true” as fee..
The Coming Days: 10 Characteristics of the Team of the Future
We have already discussed personal skills of the future. In this article, we decided to talk about how teams are transformed and which skills and characteristics they sh..