Є контакт: 10 перевірених ідей для згуртування віддаленої команди

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Ми вже не раз обговорювали переваги віддаленої роботи – з аргументами «за» складно сперечатися. Але є й мінуси: наприклад, працюючи у форматі ремоуту, команда може втрачати зв'язок. Погіршується якість комунікацій, і як наслідок – роботи

Remote work Team IT Leisure
Є контакт: 10 перевірених ідей для згуртування віддаленої команди

Ми вже не раз обговорювали переваги віддаленої роботи – з аргументами «за» складно сперечатися. Але є й мінуси: наприклад, працюючи у форматі ремоуту, команда може втрачати зв'язок. Погіршується якість комунікацій, і як наслідок – роботи. На щастя, є багато інструментів для підтримки контакту у віддаленій команді. Розглянемо цікаві знахідки.

Онлайн-зустріч за кавою

Засмученому другу чи гостю треба запропонувати гарячий напій — це знає навіть Шелдон Купер. Але не тільки — ще за філіжанкою напою (або тарілкою вермішелі швидкого приготування) відбуваються найтепліші розмови з колегами. Якщо команда працює віддалено, можна відволіктися на віртуальну каву-брейк. Багато керівників заохочують такі бесіди в команді, щоб люди краще впізнавали один одного. Можна створювати кава-пари рандомно за допомогою програм (наприклад, використовувати чат-бот для Slack — Donut).

Екскурсії домо-офісом

Якщо ми знаходимося в одному приміщенні, то постійно бачимо робочі місця людей (навіть якщо хотіли б їх побачити). А якщо колега – це на 99% повідомлення у чаті, але все одно викликає симпатію? Хочеться знайомитись ближче. Наприклад, IT-компанія Help Scout пропонує команді проводити для колег відеоекскурсії своїм простором.

Запустили Indigo Tech Recruiters School!

Вчимо закривати вакансії оперативніше та якісніше. Спікери курсу: Ірина Шамаєва, Стаська Падалка, а також експерти з Garmmarly, DataArt, Медіа-Групи України та, звичайно, Indigo Tech Recruiters.

Дивитись програму

Прекрасна ідея: ніщо так не зближує, як вигляд неприбраної кухні чи сакральне знання про те, який мультяшний персонаж намальований на піжамі людини.

Посиденьки в Мережі

У Help Scout регулярно проводять колективні відеозустрічі. Щоб уникнути незручного мовчання, команді заздалегідь пропонується тема для розмови — наприклад, улюблені програми чи навіть рецепти (чому ні?). Оскільки команда працює у різних часових поясах, час таких зустрічей постійно змінюється, щоб ніхто не випадав із потоку.

Скарбничка емоцій

Є контакт: 10 перевірених ідей для згуртування віддаленої команди

Зараз навіть у розвинених дитсадках вчать ділитися емоціями — пропонують розповідати, у кого який настрій і хто що відчуває. Щоб звільнятися від негативу, керувати конфліктами, виховувати емоційний інтелект. У дорослих командах з цим гірше навіть в офісі. А працюючи віддалено, ще складніше відстежити настрій у команді. Раптом ваш python розробник засумував, копірайтер образився, хтось посварився чи просто вигорів? А керівник і не знав. . .


Систему моніторингу емоцій таки корисно налагодити: крім особистих розмов, пропонувати ділитися, у кого що і як. Можна використовувати й спеціальний бот: наприклад, Elin: він розпитує співробітників про їхній настрій та готує для керівника аналітику. Але живу участь навіть найемпатичніший бот не замінить.

«Віртуальний кулер»

Біля кулера офісні співробітники можуть трохи побалакати: обмінятися новинами, розповісти плоский анекдот або зробити незручний комплімент. Вилучених працівників такого щастя позбавлено. У своїй книзі "Офіс не обов'язковий" автори - Джейсон Фрайд і Девід Хайнемайер Хенссон, засновники 37signals (нині Basecamp), згадують ідею "віртуального кулера". Це чат, який виконує аналогічні функції: просто побалакати, обмінятися гіфками з котиками, що плескають, після завершення проєкту, поділитися враженнями від останньої серії «Ігри престолів». Або похвалитися тим, що не дивився жодної (звичайно).

Здорові разом

Офісні співробітники ведуть сидячий спосіб життя. Здавалося б, віддалена робота має розв'язувати цю проблему. І справді: деякі досвідчені віддальники починають вести лежачий спосіб життя. Працюють, не встаючи з улюбленого дивану. Обідають під холодильником, не випускаючи з рук комп'ютер тощо. Активність треба заохочувати. Наприклад, у Basecamp є виплати на відвідування фітнес-центру та купівлю свіжих овочів та фруктів. Але можна піти далі — влаштовувати невеликі змагання: хтось більше пройде чи пробіжить за тиждень, і ділиться результатами, підтримуватиме один одного. Або посперечатися на щелбани для самих лінивих (кожному своє).

Зустрічі: рідкісні, але влучні

Багато адептів ремоуту зізнаються, що віддалена робота, як і кохання на відстані, лише посилює почуття (хоча буває і навпаки). Логіка проста: постійний офіс не потрібен, але бюджет на нього можна використовувати для робочо-навчально-релаксуючих зустрічей. Такий підхід поділяє і рекрутингове агентство Indigo: команда чудово справляється з роботою, перебуваючи в різних точках земної кулі, але час від часу із задоволенням збирається в одній. Ми проводимо такі івенти кілька разів на рік. А, наприклад, веброзробник Automattic організовує для співробітників щорічний «гранд-мітап»: збирає разом кілька сотень людей.

Коворкінг як «плюшка»

Тож хороший варіант: якщо команді пропонуються додаткові виплати на коворкінги, це і прояв турботи, і заохочення особистих зустрічей.


Наприклад, так робить той самий Automattic: співробітникам щомісяця виплачуються гроші на роботу в коворкінгах чи кав'ярнях.

Кіберспорт

Попинати з колегою м'яч — чудова ідея. Навіть на відстані. У тренді тімбілдінгові івенти, побудовані на цінності здоров'я, — корпоративні забіги чи матчі. При віддаленій роботі можна пограти віртуально. Або постріляти — кому що ближче.

Кругообіг корисностей

Це, коли команда домовляється прочитати нову книгу, подивитися лекцію чи пройти курс, а потім обмінюється враженнями. Або регулярно зустрічається онлайн, щоб обмінятися вичавками корисного контенту, який вдалося вивчити за корисний час. Компанії, які керують знаннями співробітників, заохочують такі практики в офісах, але головне суть.


Офіс - не гарантія продуктивної роботи. А сидіння на сусідніх, навіть страшно ергономічних стільцях — не гарантія командного порозуміння. Бажаємо залишатися близькими навіть на відстані.


І, звичайно, поділіться: як ви підтримуєте контакт з колегами, працюючи віддалено?


автор: Катя Маєвська

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
5450 Views
Category HR
23.05.2019
Common articles
Why you do not need an outstanding CEO, CTO, CFO and other CxO
You need good and competent management to make your company grow and develop. But, you don’t have to entice Satya Nadella from Microsoft. When you hire a CEO, CTO or a ma..
“Our managers spend around 30% of their time searching for talent”: an interview with Maxim Shtepa, CEO of SocialTech
From the experience of Indigo , one of the keys to effective recruitment is the dialogue between parties. That is why we have decided to publish a series of interviews ..
Survey on C-Level Salaries in the Ukrainian IT Industry in 2022
Learn about how the war in Ukraine affected the income and motivation of Ukrainian IT companies’ top managers from our new salary survey.
Why does your business need a recruiter?
This article may be of use to owners and directors familiar with Ukrainian IT realities who want to improve their recruiting and also to those foreign companies who are i..
Overview of the salary for C-level in the Ukrainian IT market in 2019
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team conducted the second annual review of C-level salaries in IT. We share the results
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
C-Level Executive Salaries in Ukrainian IT Sector in 2021: Overview
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team gave the third annual overview of how much C-level executives make in the IT sector. We share our results with ..
Iownit: “We keep our communication transparent, and require this from everyone in our company”
If you haven’t heard of iownit yet (which would be surprising), allow us to fix this right away. lownit Capital and Markets, Inc
Thrifty Recruiting: Soul or Flesh?
About the author: Katya Osadchuk. CEO of Indigo. Economist, professional psychologist, and a savvy HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. She know..
Does HR Help a Company Earn Money or Just Spends It?
Katya Osadchuk— CEO, IndigoIT recruiting agency, economist, professional psychologist, and HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. This article is ..
Overview of C-Level Salaries on Ukrainian IT market
Lately we’ve filled 30 C-level vacancies in IT companies and discovered that neither candidates nor employers feel confident when it comes to numbers
How to hire the best Web Developers? We know, and we are ready to share our experience.
Finding a black cat in a dark room is hard…Especially if there is no cat!
WHY DO US COMPANIES OPEN OFFICES IN UKRAINE
More and more of the world’s best known companies are choosing to open R&D centers in Ukraine. Household names such as — EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM Internationa..
7 trends in the IT labor market with statistics (which you will surely object)
It is a thankless duty to formulate trends, as one risks to play Captain Obvious or to receive “Don’t make something out of nothing, in fact, the opposite is true” as fee..