Перфекціонізм у роботі. Чим допомагає і чим заважає

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Бачили вакансії зі словами “Якщо ви перфекціоніст… то вам до нас”? Деякі компанії у "буде плюсом" або навіть в основних вимогах вказують перфекціонізм

HR Recruiting Management For candidates Team

Бачили вакансії зі словами “Якщо ви перфекціоніст… то вам до нас”? Деякі компанії у "буде плюсом" або навіть в основних вимогах вказують перфекціонізм. Чи виникає у вас бажання відгукнутися на такі пропозиції?

Є дві позиції фахівців (психологів) щодо перфекціонізму. Одні розрізняють "здоровий" та "нездоровий" перфекціонізм. Радикальніші попереджають, що перфекціонізм як такий — не позитивна риса, а небезпечний противник, з яким треба боротися.

Так що це таке?

Перфекціонізм у роботі. Чим допомагає і чим заважає

Якщо говорити про “здоровий”, або адаптивний, перфекціонізм – який багато психологів взагалі відмовляються називати цим терміном – він характеризується високими стандартами оцінки себе та інших, прагненням до досконалості та увагою до деталей. Це поєднання мотивації досягнення та завзяття, заснованого на власних здібностях та можливостях.


А ось патологічний, деструктивний перфекціонізм — це наполегливе прагнення досягти ідеалу за будь-яку ціну і за будь-яких умов. І при цьому впевненість, що недосконалий результат роботи не має права на існування. Такий підхід може бути гідним захоплення. А даремно. Як правило, від нього більше проблем, ніж користі.

Запустили Indigo Tech Recruiters School!

Вчимо закривати вакансії оперативніше та якісніше. Спікери курсу: Ірина Шамаєва, Стаська Падалка, а також експерти з Garmmarly, DataArt, Медіа-Групи України та, звичайно, Indigo Tech Recruiters.

Дивитись програму

Різниця між цими двома видами має адекватність домагань. Їхній рівень не повинен бути завищеним. Порівняйте:

"Так добре. А тепер ми можемо досягти більшого!

“Ні, так не годиться. Все має бути ідеальним!”
При патологічному перфекціонізмі людина отримує задоволення від роботи (чи іншої діяльності), яка з погляду здорового глузду виконана успішно, іноді навіть добре.
Чим гарний перфекціонізм?

Перфекціонізм у роботі. Чим допомагає і чим заважає

Адаптивний перфекціонізм пов'язують з підвищеною мотивацією та сумлінністю.


Перфекціоністи більше залучаються до роботи, їх не лякають овертайми. Ті, кому властивий “здоровий” перфекціонізм, виявляють прагнення особистісного зростання, високу ефективність, розробляють для себе ефективні стратегії навчання, допомагають іншим на проєктах.


Але, на жаль, дослідження виявили, що навіть адаптивний перфекціонізм тісно пов'язаний з симптомами депресії та тривоги, гострим переживанням провини та нарцисизмом. А ще треба бути уважним, тому що ця загалом позитивна риса може переходити в невротичний, “шкідливий”, перфекціонізм.

Чим заважає перфекціонізм?

Догадуєтеся, що прагнення недосяжного ідеалу за всяку ціну — не дуже мудра витівка? Невротичний перфекціонізм шкідливий і навіть небезпечний.


Він характеризується страхом провалу, страхом зробити найменшу помилку. Адже прийняття помилок як нормальної частини процесу, вміння виправляти їх та вчитися на них – важлива частина як реалізації проєкту, так і професійного зростання. Хто не робить помилок? Правильна відповідь – не “перфекціоніст”. Наслідки:

  • Затягування дедлайнів. Як зазначили в коментах до однієї посади із визнанням у перфекціонізмі, справжній перфекціоніст ніколи не довів би свою посаду до такої досконалості, щоб опублікувати.
  • Паралізовані творчі здібності. Через побоювання помилитися перфекціоністи зазвичай уникають нестандартних, нових для себе рішень.
  • Невміння йти на ризик. Причому ризиком може бути все, де успіх не гарантований. Наприклад, пошук нової роботи.
  • Стрес. Постійно турбуючись про дрібниці, людина відчуває сильний стрес - так, здається, стрес усюди й багато хто вже не звертає увагу на це слово. І дивуються, що трапилося з імунною системою, чому складніше думати та постійно хочеться спати.
  • Вигоряння. Рано чи пізно приходить виснаження і байдужість до цих чортових проєктів, які все одно не можна довести до досконалості.
Перфекціонізм у роботі. Чим допомагає і чим заважає

Від перфекціоніста-керівника може постраждати вся команда, а не лише він сам. Ця риса виллється в мікроменеджмент, нездатність делегувати, перевантаженість дрібними операційними завданнями, масштабне затягування термінів та напруженість загалом. Крім того, надмірно високі стандарти роблять таких керівників надто критичними. Порівнюючи колег із собою, перфекціоніст може прийняти дотримання нормального людського балансу роботи та особистого життя за лінь і безвідповідальність.

  Масштабне дослідження показало, що перфекціонізм пов'язаний (вчені обережно використовують вираз “приводить до ”) із цілим букетом проблем: депресією та тривожністю, булімією, безсонням, синдромом хронічної втоми, хронічними головними болями. Це не все, але ми не хочемо створити зовсім похмуру атмосферу.


Прикро, що, за всіх витрачених зусиль, перфекціоністи  працюють не ефективніше інших людей. Головна проблема полягає в тому, що перфекціонізм фактично не допомагає людям досягти тих найвищих стандартів, яких вони прагнуть. Але при цьому в сучасній культурі вважається скоріше позитивною рисою. Тільки нещодавно американські вчені почали бити на сполох: в останні десятиліття перфекціонізм міцнішає.

Перфекціонізм у роботі. Чим допомагає і чим заважає

Тим, хто вважає себе перфекціоністом, можна рекомендувати книгу Елізабет Ломбардо "Краще досконалості". Книга допоможе зрозуміти, наскільки ваш перфекціонізм здоровий і наскільки він допомагає чи заважає вам. А компаніям, які вимагають від претендентів перфекціонізм, варто було б уважніше вивчити природу цього феномену. І зрозуміти – воно їм треба? Чи правда вони мають на увазі "нам потрібні люди, які згорятимуть на роботі, вічно затягуватимуть дедлайни і тероризуватимуть підлеглих"? Або переформулювати. "Якщо вам притаманний адаптивний перфекціонізм" - звучить інтригуюче.

А вам властивий перфекціонізм? Здоровий чи патологічний?

автор: Валерія Маляренко

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
7999 Views
07.10.2019
Common articles
Why you do not need an outstanding CEO, CTO, CFO and other CxO
You need good and competent management to make your company grow and develop. But, you don’t have to entice Satya Nadella from Microsoft. When you hire a CEO, CTO or a ma..
“Our managers spend around 30% of their time searching for talent”: an interview with Maxim Shtepa, CEO of SocialTech
From the experience of Indigo , one of the keys to effective recruitment is the dialogue between parties. That is why we have decided to publish a series of interviews ..
Survey on C-Level Salaries in the Ukrainian IT Industry in 2022
Learn about how the war in Ukraine affected the income and motivation of Ukrainian IT companies’ top managers from our new salary survey.
Why does your business need a recruiter?
This article may be of use to owners and directors familiar with Ukrainian IT realities who want to improve their recruiting and also to those foreign companies who are i..
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
Iownit: “We keep our communication transparent, and require this from everyone in our company”
If you haven’t heard of iownit yet (which would be surprising), allow us to fix this right away. lownit Capital and Markets, Inc
Thrifty Recruiting: Soul or Flesh?
About the author: Katya Osadchuk. CEO of Indigo. Economist, professional psychologist, and a savvy HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. She know..
Does HR Help a Company Earn Money or Just Spends It?
Katya Osadchuk— CEO, IndigoIT recruiting agency, economist, professional psychologist, and HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. This article is ..
Overview of C-Level Salaries on Ukrainian IT market
Lately we’ve filled 30 C-level vacancies in IT companies and discovered that neither candidates nor employers feel confident when it comes to numbers
How to hire the best Web Developers? We know, and we are ready to share our experience.
Finding a black cat in a dark room is hard…Especially if there is no cat!
WHY DO US COMPANIES OPEN OFFICES IN UKRAINE
More and more of the world’s best known companies are choosing to open R&D centers in Ukraine. Household names such as — EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM Internationa..
7 trends in the IT labor market with statistics (which you will surely object)
It is a thankless duty to formulate trends, as one risks to play Captain Obvious or to receive “Don’t make something out of nothing, in fact, the opposite is true” as fee..
The Coming Days: 10 Characteristics of the Team of the Future
We have already discussed personal skills of the future. In this article, we decided to talk about how teams are transformed and which skills and characteristics they sh..
HOW TO CREATE A DREAM-TEAM 6 RECOMMENDATIONS FOR hiring the best technical team
Closing technical position may resemble a debilitating marathon. Or sprint, when the maximum energy is laid out for a minimum of time. And when you need to hire the whole..