Релокейт. Як підготуватись?

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Ми в Індіго займаємося технічним рекрутингом понад 10 років - привозимо експатів в Україну, релокейтімо технічні таланти до хедофісів від США до Тайланду

For candidates Relocate
Релокейт. Як підготуватись?


Ми в Індіго займаємося технічним рекрутингом понад 10 років - привозимо експатів в Україну, релокейтімо технічні таланти до хедофісів від США до Тайланду. Знаєте, найпомітніша помилка претендентів - усі шукають швидких пігулкових рішень: на кшталт як скласти резюме чи не залажати на скайп-інтерв'ю. І лише одиниці намагаються глибоко зрозуміти культуру компаній чи країни, і тому будувати стратегію пошуку.

Якщо говорити про релокейт, з чого почати?

Допустимо, ви не співпрацюєте з рекрутинговим агентством і все робите своїми ручками. Вже зараз, не встаючи з дивана, можна зробити щось корисне: організуйте тлумачний профіль у Linkedin.

Сталося, що хлопці потрапляли в компанії мрії, такі як Google і Facebook, завдяки тому, що їх профіль помічали роботодавці. Знову ж таки, у Linkedin достатньо вакансій з пропозицією на релокейт, а ще це чудовий ресурс, щоб розширити нетворк. CTO/Team Leads/Tech Leads - у цих хлопців завжди болить пошук сильної технічної команди, і рекрутери далеко не єдина точка входу в цю саму команду. Якщо говорити про активні дії: добре працює стратегія, в якій розсилаєш резюме одразу до кількох компаній та проходиш інтерв'ю по максимуму. Навіть, якщо не станеться офер, то станеться досвід співбесід, а це дуже крута навичка. А ще у процесі можна якісно оновити резюме та власну стратегію пошуку.

До речі, сервіс на допомогу, якщо потрібно віднімати СV з краси та граматики.Варто одразу пошукати компанії, які допомагають відкрити робочу візу. Наприклад, є ресурси, на кшталт Relocate Me, де компанії з усього світу наперед шукають технічні таланти з інших країн і готові надавати допомогу при переїзді. Плюс тут багато інформації про культуру, умови, податки та всі, що супроводжують релокейту, питання. Набір країн поки що обмежений, але хлопці щомісяця два розширюють географію і додають нову інфо.

Ще можна побачити: StackoverflowTechmeabroad, Jobspotting, Landing.jobs
На dou.ua, askpetr.com, в hh.ru також є міжнародні вакансії.

Якщо збираєте інформацію, можна окремо почитати про особливості отримання візи, рівень життя та вартість оренди житла - numbeoteleport.org, зарплати: payscale, glassdoor, та податки: thetax.nl, parmentier.de. Зі спостережень: для переїзду до Великобританії потрібно заздалегідь підготуватися і добре здати IELTS - інакше тривале проживання під питанням. Для Німеччини важлива наявність вищої освіти. Бувають, звісно, винятки, але рідко. А ще тут у пошані різні сертифікати, публікації, рекомендації колишніх роботодавців - ось це все.

*Лайфхак: якщо знайомий php розробник вже переїхав і успішно працює в іноземній компанії, як правило, роботодавець охоче розгляне кандидатів з цієї країни (плюс, знайомий отримає бонус за рекомендацію). До речі, якщо хочете змін - наприклад, пожити й попрацювати в іншій країні з контрактом на 1 рік, перегляньте цей ресурс: jobbatical.com.

Що важливо для співбесіди?

Важливо розуміти, що розсилка 10 компаніям не дорівнює 10 інтерв'ю. Якщо пощастить - серед відмов, мовчанок та відстрочки в результаті вийде 1-2 очні співбесіди. І це дуже непогано.

*Лайфхак. Якщо ви вже працюєте в міжнародній компанії й замислюєтеся про релокейт - виявіть ініціативу (якщо є така можливість, звісно) і приєднаєтесь у своїй команді до списку технічних інтерв'юерів. Це чудовий спосіб придивитися до різниці у ментальності, звернути увагу на те, які якості оцінюють у кандидатах, що важливо, а що вдруге. А якщо пощастить опинитись в одній команді з нейтивом – це бінго.

Скільки в середньому проходить часу після відправки CV і до першого фідбека?

Залежить від компанії. Зазвичай 2-3 дні, часом близько тижня. Буває, що роботодавець занадто довго томить кандидата – наприклад, знаю хлопця, у якого за 8 місяців очікування фідбека народилася дитина. І звичайно, офер був уже не доречний. Завжди є сенс слати ніжні пінги. Якщо працюєте з рекрутером – це його турбота.

Що можна зробити для підвищення шансів на успіх?

Запитати у роботодавця безпосередньо. Мейк іт ізі, серйозно. Є гарні хлопці, які відразу запитують: хочу у вас працювати, що для цього потрібно? І якщо потрібно прокачати якийсь скіл - удосконалюються і врешті-решт отримують роботу мрії.

Чи існують коучинги щодо інтерв'ю? Як підготуватись самостійно?

Гугл повний різних ресурсів і хороших нотаток.

Найкраще почитати форуми - ДОП, Хабрахабр. Можна розпитати знайомих рекрутерів. Взагалі, проходження співбесіди в компаніях із Європи – це окрема історія. У хлопців з RelocateMe є чудові статті на цю тему — як прокачати своє резюме і підготовка до співбесіди в продуктову компанію.

Трохи інсайтів з практики :

  • українські розробники часто провалюють співбесіди в продуктові компанії, оскільки більшість із них приходить із досвідом аутсорсу, де немає нав'язливої необхідності (а частіше й самого бажання) вникати у бізнес-логіку продукту. Тобто виходить, що кандидат прекрасний технічно, але експерт з нього дуже так-собі. Будь-який роботодавець оцінить, якщо на співбесіді ви не тільки ставитиме питання, але й самі зможете розповісти про продукти та проєкти компанії.
  • корпоративні процеси в українських компаніях відбуваються приблизно схожим чином, тоді як в іноземних компаніях вони сильно відрізняються. І ось тут важливо ставити багато запитань. Ну і софт скіли в таких умовах виходять на перший план – хлопці по-іншому приймають рішення, інші пріоритети та організацію процесів.
  • прокачуйте розмовну англійську. Не можна сказати, що це найкритичніший пункт, але іноді він вирішує. Наприклад, класна англійська виграє, коли не вистачає кілька років досвіду. І навпаки - сум, якщо не вистачає запасу слів, щоб розписати суперміцний досвід побудови високонавантажених систем.
  • зараз важливе: дружіть із рекрутерами. Тому що у питаннях релокейту ми можемо здорово допомогти. До нас заходять класні проєкти, що шукають у команду технічні таланти. Зазвичай усі нюанси про релокейт-пакет, візу та інші тонкощі допоможе погодити рекрутингова команда.

Чому відмовляють у релокейті?

Здебільшого насторожене ставлення до найму в іноземних компаній викликає таке:

  • робоча віза (не зрозуміло як робити, наскільки довго і т.п.);
  • менталітет (відповідність компанії, менталітету, корпоративній культурі та цінностям);
  • англійська мова.

До речі, якщо говорити про ментальність, то існує така відмінна штука як параметри культури по Хофстеді. Це не готовий рецепт чи формула, але це такий непоганий аналітичний інструмент для розуміння міжкультурних відмінностей, з якими стикаються практично. Ось тут можна подивитися кілька прикладів та висновків про США та Україну, відмінності у поведінці роботодавців та фахівців: https ://www.hofstede-insights.com/country-comparison/ukraine, the-usa/, а тут можна дізнатися особисто про себе: https://www.hofstede-insights.com/product/culture-compass/.


Все це представлено красивою аналітикою та коментарями:

Релокейт. Як підготуватись?
Релокейт. Як підготуватись?
Релокейт. Як підготуватись?

А взагалі, релокейт - це насамперед про усвідомлене бажання та мотивацію людини поміняти базу та пустити коріння в тому місці, яке вона бачить найкращим для себе, свого розвитку та своєї родини. Релокейт – це повноцінний проєкт, в який важливо правильно інвестувати багато часу та енергії.

І, звичайно, треба бути готовим, що це довгий шлях і що переїзд тут не найскладніший. Набагато складніше інтегруватися у нову культуру та умови. Тому сам факт переїзду – лише початок великої культурної подорожі та занурення.

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
6509 Views
Category Recruiting
27.02.2018
Common articles
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
7 trends in the IT labor market with statistics (which you will surely object)
It is a thankless duty to formulate trends, as one risks to play Captain Obvious or to receive “Don’t make something out of nothing, in fact, the opposite is true” as fee..
The Coming Days: 10 Characteristics of the Team of the Future
We have already discussed personal skills of the future. In this article, we decided to talk about how teams are transformed and which skills and characteristics they sh..
How does it feel to be a woman in IT? Anna Stetsenko talks about the “male” field, discrimination and gender stereotypes
There are many gender stereotypes regarding both men and women. But when it comes to a career, particularly in IT, women have a much harder time
Important HR-trends everyone should know about
Remote work, mental health, automatization of recruitment, inclusion… How will HR-trends influence our work in the near future?
ANNA LAVROVA, IT PROJECT MANAGER, ABOUT RELOCATION: “EVERYTHING is POSSIBLE in DUBAI. EVERYTHING. IT IS NOT IMPORTANT IF YOU CAN MANAGE PROJECTS, MAKE HAIRCUTS FOR DOGS OR DO MANICURE “
Is the grass always greener on the other side? With IT recruitment agency Indigo, we decided to pose this question to the people whom we worked on “foreign” vacancies wi..
How to keep an employee who is ready to leave?
The nightmare of any HR manager starts with a valuable employee entering their office and saying, ‘We need to talk’. Usually, after that, they say that they have decided ..
Review of CTOs’ salaries in the Ukrainian IT industry
The CTO, (Chief Technology Officer), is responsible for the strategic and technical development of the company, developing and optimizing products, as well as the product..
8 signs you’ve found the right candidate
“8 signs you’ve found the right candidate” Have you come across articles with a similar title? So have we.
Career mentors: why are they important for tech specialists?
People often see a mentor as someone who walks young programmers by the hand into the realm of exciting projects and high salaries. But is that really so? Let’s find out...
Descartes square: how to make a good choice in life and in a career
Every day we make thousands of decisions. Meanwhile, even small household choices create a great pressure for our brain
Skype Interview: Tips from Recruiters or How to Nail the Screen Test?
Let’s be honest, pondering about Skype interview is already an old hat
Where to go without experience: the best internships at Ukrainian IT companies
We collected the best internships and courses at large Ukrainian IT companies. The list includes information about the program, admission conditions, and payment.