Скільки заробляє QA Engineer і на що дивитися в резюме для успішного наймання

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

За даними Djinni, кількість вакансій для QA Engineer зростає, а кандидатів не вистачає ще з січня 2021 року. DOU також простежили нестачу IT-фахівців: у квітні 2020 року було опубліковано 2,9 тис. вакансій, а через рік, у квітні 2021 року, — вже 9,4 тис. Скільки платити Senior QA, а також як ще залучати й мотивувати досвідчених фахівців, окрім як фінансами, — розібрали у статті.

Job interviews Staff recruitment Hiring Team HR IT
Через COVID-19 багатьом довелося налаштувати ефективність роботи на «дистанційці»

Пандемія COVID-19 змусила власників бізнесу переглянути робочі процеси, щоб підтримувати ефективність команд на «дистанційці» й залишатися на плаву. Не оминула пандемія і фінансове питання. Дані зі звіту консалтингової компанії Korn Ferry показали різке збільшення кількості компаній, які не планують підвищувати зарплату працівникам у 2021—2022 роках.

Водночас далі є високий попит на QA-фахівців: команди розроблення прагнуть випускати якісні продукти без багів. За даними Djinni, кількість вакансій для QA Engineer зростає, а кандидатів не вистачає ще з січня 2021 року. DOU також простежили нестачу IT-фахівців: у квітні 2020 року було опубліковано 2,9 тис. вакансій, а через рік, у квітні 2021 року, — вже 9,4 тис.

Скільки платити Senior QA, а також як ще залучати й мотивувати досвідчених фахівців, окрім як фінансами, — розібрали у статті.

Що входить до обов’язків QA Engineer

QA в IT-компанії — це фахівець, що забезпечує якість IT-продукту на всіх етапах його творення. Він також стежить за дотриманням пред’явлених до ІТ-системи вимог, щоб мінімізувати кількість дефектів у продукті; відповідає за проведення тестування, написання тестової документації та роботу з ризиками.

Згідно зі звітом State of Testing Report за 2020 рік, половина QA-інженерів витрачає від 75 до 100% робочого часу на тестування ПЗ. Ще половина бере на себе додаткові обов’язки, наприклад:

  • 35% збирають вимоги до продукту;
  • 34% складають user stories;
  • 20% пишуть код.

Обов’язки можуть відрізнятися від спеціалізації. Наприклад, Automation Tester відповідає за впровадження й виконання автоматизованих тестів із застосуванням спеціальних фреймворків та інструментів, пише й виконує сценарії автоматизації та впроваджує інструменти моделювання, що імітують поведінку користувачів.

До списку обов’язків Test Lead входять формування плану роботи QA, визначення процесів тестування, які виконуватимуть на кожному етапі SDLC, фідбек про тести команд розробників, а також розроблення ручних та автоматичних скриптів.

Security Tester планує та виконує тести безпеки, а також перевіряє систему на наявність уразливостей. А Performance Tester тестує швидкість застосунку при різних рівнях навантаження й відстежує зміни у продукті, впроваджує інструменти тестування продуктивності.

QA-інженери використовують у роботі софт, який автоматизує завдання, підвищує продуктивність і поліпшує командну роботу. Серед популярних інструментів для тестувальників — тулзи для відстеження помилок (Bugzilla, Jira, Redmine), інструменти Agile Workflow (Trello, Jira Agile), системи контролю версій (GitHub, BitBucket) та інструменти керування тестуванням або QA (QC / ALM, TFS, PractiTest).

В арсеналі у QA-інженера — багато інструментів

Вимоги до QA Engineer за рівнями

Обов’язки й вимоги до кандидата можуть відрізнятися залежно від досвіду роботи. На позиціях Trainee та Junior основні вимоги — це представлення життєвого циклу ПЗ, знання базових принципів тестування, розуміння принципів коректності роботи застосунків і знання клієнт-серверної архітектури.

Позиція Middle передбачає досвід роботи від року. Фахівець має вміти розробляти тест-плани й тест-кейси, користуватися однією з bug-tracking систем (наприклад, Jira або Redmine), мати досвід опису багів та аналізу технічної документації. Він же вміє застосовувати системи контролю версій, використовує html, CSS і реляційні БД, підвищує продуктивність за допомогою Agile-методологій та користується методиками тест-дизайну для функційного тестування.

QA Engineer Senior — це просунутий фахівець з досвідом тестування застосунків і продуктів від двох років. Що повинен знати й уміти:

  1. SQL зі складанням запитів;
  2. організацію процесу тестування;
  3. Jira й Confluence;
  4. Back-end;
  5. командний рядок Linux/macOS, Postman і Git;
  6. інструменти для автоматизації тестування.

Більше «фішок», на які варто звертати увагу в резюме та які слід уточнювати під час інтерв’ю з кандидатом, читайте у статті нижче.

Зарплати українських тестувальників, літо-2021: у середньому 1850 $, до 3300 $ — у Team Lead.

Ми дослідили зарплати за 2021 рік QA Engineer і Team Lead QA, а також простежили дані DOU та AIN. Результати показали, що медіанна зарплата QA-інженерів в Україні за останні пів року зросла на 350 $ і влітку 2021 року становила 1850 $.

Примітно, що за темпами зростання компенсації QA Engineer і Team Lead QA випереджають зарплати інших IT-фахівців: менш ніж за рік вони підвищилися на 23% (загалом в IT зростання становило приблизно 18%).

Зарплати зросли в QA усіх рівнів, особливо в Middle/Senior. Найбільше зростання заробітної плати — у фахівців з General QA: + 424 $ до 2450 $; а також в Automation QA: + 235 $ до 2735 $. Переважно це QA-інженери з досвідом 3+ років. Найвищі грошові компенсації в аутстафінгових компаніях: 2500 $ у порівнянні з 1850 $ загалом в IT-ринку.

Мінімальна зарплата QA Engineer рівня Middle, зафіксована в Україні, — 1000 $. Для сеньйорів мінімальна сума компенсацій становила 1500 $. Team Lead QA отримують мінімум 3000 $ на місяць, максимум — 7200 $.

Рівень зарплат QA Engineer досить високий

Як і для чого використовувати ці дані

Вивчивши дані про зарплати в Україні та в усьому світі, ви зможете грамотно сформувати зарплатну вилку 2022 року. Важливо також враховувати вплив пандемії на сферу бізнесу — це допоможе ухвалювати рішення щодо зарплат у контексті цільових ринків талантів у порівнянні з середніми показниками в регіоні чи країні.

І пам’ятайте, що зарплата — це ще не все. Працівники компанії мають відчувати свою цінність, бути лояльними, мотивованими й залученими до робочих процесів. Дослідження міжнародних компаній показують, що 65% працівників віддають перевагу нематеріальним способам мотивації.

Наприклад, в офісах Google є фітнес-центри, сеанси масажу й мануальної терапії. А ще в компанії можна брати додаткові дні відпочинку, а найефективніші працівники отримують 1—2 роки оплачуваної відпустки для «подумати» над новими проєктами.

Медичне страхування, безплатні обіди, ортопедичні крісла, собаки-психотерапевти й комфортна робоча атмосфера — щоб працівники залишилися, їх має утримувати не просто зарплата, а щось більше.

На що дивитися в резюме QA і на інтерв’ю, щоб знайти «свого» спеціаліста

Мрія будь-якого рекрутера чи роботодавця — знайти «свого» спеціаліста з hard і cultural fit. І якщо відповідність корпоративній культурі перевірити важко, то «пройтися» по hard skills і визначити, як у кандидата з гнучкими навичками, дуже просто. Зібрали лайфгаки й поради, на що звернути увагу в резюме, навіть якщо ви читаєте його по діагоналі.

Гарне резюме — те, де описано результати роботи. Оптимальний варіант — інформація структурована за принципом «зона відповідальності + досягнення». Замало просто вказати, що кандидат «брав участь у тестуванні», — важливо, щоб у резюме були дані про те, за що людина відповідала та яких результатів вдалося досягти. Знакові релізи, випущені фічі та інші досягнення — це дуже важливо.

Крім того, досвід та інструменти мають відповідати вимогам позиції. Наприклад, якщо кандидат тестував мобільні застосунки, шукайте в резюме інструментарій, характерний для мобільного тестування: Fiddler, Charles, Android Studio, Xcode. Якщо тестував back-end — Insomnia, Postman та інші. Коли в резюме вказано Zabbix, а фахівець робив клієнтське тестування, то варто замислитися: він справді працював із Zabbix чи це поверхові знання.

Під час інтерв’ю також треба перевіряти soft-скіли, що важливі для роботи QA. Центральна навичка — самоосвіта. Людина має бути зацікавлена у власному навчанні. І хоча роботодавці часто надають можливості для зростання всередині компанії: конференції, мітапи, корпоративне навчання, навчальні програми на базі VR, — важливо, щоб претендент сам прокачував свої знання. Pet-проєкти з автоматизації та покликання на Github з тестами на основі роликів у YouTube або курсів Udemy покажуть, що QA Engineer не стоїть на місці й не чекає чарівного стусана від керівництва, яке за руку приведе на черговий курс.

Ще важлива автономність у роботі. «Відсидітися», поки проблеми розв’язує провідний інженер, тимлід або менеджер проєкту, не вийде, тому в кандидата мають бути прокачані автономність і вміння не смикати старшого колегу що три секунди. Для QA Team Lead критично важливими стануть уміння давати фідбек QA-інженерам, вести переговори й мислити стратегічно.

І, нарешті, перевіряйте навичку колаборації. Оцініть, чи зможе працівник прийти в нову команду й не зачавити колег своїм досвідом, а доповнити їхні навички та знання, зробивши проєкт чи продукт ліпшим.

Info
Author: Марія Прохоренко
5434 Views
Category HR
09.12.2021
Common articles
Why you do not need an outstanding CEO, CTO, CFO and other CxO
You need good and competent management to make your company grow and develop. But, you don’t have to entice Satya Nadella from Microsoft. When you hire a CEO, CTO or a ma..
“Our managers spend around 30% of their time searching for talent”: an interview with Maxim Shtepa, CEO of SocialTech
From the experience of Indigo , one of the keys to effective recruitment is the dialogue between parties. That is why we have decided to publish a series of interviews ..
Survey on C-Level Salaries in the Ukrainian IT Industry in 2022
Learn about how the war in Ukraine affected the income and motivation of Ukrainian IT companies’ top managers from our new salary survey.
Why does your business need a recruiter?
This article may be of use to owners and directors familiar with Ukrainian IT realities who want to improve their recruiting and also to those foreign companies who are i..
Overview of the salary for C-level in the Ukrainian IT market in 2019
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team conducted the second annual review of C-level salaries in IT. We share the results
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
C-Level Executive Salaries in Ukrainian IT Sector in 2021: Overview
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team gave the third annual overview of how much C-level executives make in the IT sector. We share our results with ..
Iownit: “We keep our communication transparent, and require this from everyone in our company”
If you haven’t heard of iownit yet (which would be surprising), allow us to fix this right away. lownit Capital and Markets, Inc
Thrifty Recruiting: Soul or Flesh?
About the author: Katya Osadchuk. CEO of Indigo. Economist, professional psychologist, and a savvy HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. She know..
Does HR Help a Company Earn Money or Just Spends It?
Katya Osadchuk— CEO, IndigoIT recruiting agency, economist, professional psychologist, and HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. This article is ..
Overview of C-Level Salaries on Ukrainian IT market
Lately we’ve filled 30 C-level vacancies in IT companies and discovered that neither candidates nor employers feel confident when it comes to numbers
How to hire the best Web Developers? We know, and we are ready to share our experience.
Finding a black cat in a dark room is hard…Especially if there is no cat!
WHY DO US COMPANIES OPEN OFFICES IN UKRAINE
More and more of the world’s best known companies are choosing to open R&D centers in Ukraine. Household names such as — EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM Internationa..
7 trends in the IT labor market with statistics (which you will surely object)
It is a thankless duty to formulate trends, as one risks to play Captain Obvious or to receive “Don’t make something out of nothing, in fact, the opposite is true” as fee..