«Високий потенціал у фінтех-рішень, які «відкушують» функції класичних банків»: інтерв'ю з співзасновником YayPay Євгеном Виборовим

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Фінтех — привабливий ринок для стартапів з огляду на темпи трансформації сфери фінансів

Trends Top manager Business CEO Team HR Strategy

Фінтех — привабливий ринок для стартапів з огляду на темпи трансформації сфери фінансів. Топові сегменти - транзакції та платежі, керування активами та особистими фінансами, криптовалюти, страхування, керування ризиками, протидія шахрайству тощо. Як В2С, так і В2В-продукти для бізнесів різного масштабу. Які фінтех-ніші найперспективніші, з якими складнощами доводиться зіткнутися під час запуску та розвитку стартапу у цій сфері та чому впроваджувати передові рішення на українському ринку простіше, ніж, наприклад, у США?

Ми з рекрутинговим агентством Indigo поцікавилося у Євгена Виборова, співзасновника стартапу YayPay, який займається автоматизацією роботи з дебіторською заборгованістю для клієнтів, переважно великих компаній у США.

«Високий потенціал у фінтех-рішень, які «відкушують» функції класичних банків»: інтерв'ю зі співзасновником YayPay Євгеном Виборовим Євген Виборов та Катерина Осадчук, СЕО Indigo Tech Recruiters
Які сегменти, напрямки фінтех можна вважати найперспективнішими у світі?

Євген Виборов: Фінтех – це дуже широке поняття. За великим рахунком, усе, що так чи інакше стосується грошей, можна називати фінтехом. І в цій галузі безліч напрямів різного ступеня перспективності. На мій погляд, найбільший потенціал у тих рішень, які можуть успішно продавати та впроваджуватися у великі компанії, оптимізуючи бізнес-процеси. Тим самим або скорочуючи витрати цих компаній, або дозволяючи заробляти більше. Ось де є справжні можливості, оскільки бізнес сильно зміниться протягом найближчих років 10.

Також можна відзначити високий потенціал фінтех-рішень, які відкушують функції класичних банків. Поступово це все перейде в онлайн і великі банківські кити або серйозно трансформуються, або вимруть.

Чи відрізняються тенденції в Україні, і якщо так — у чому локальна особливість нашого ринку?

Євген Виборов: Я погано розумію український фінтех, тож мені складно про це говорити. Але я можу сказати, що на нашому ринку впроваджувати передові зміни простіше, ніж, наприклад, у Штатах. Річ у тому, що в західному світі треба подолати опір інститутів та людей, які звикли робити речі певним чином. Наприклад, у Штатах досі близько половини платежів між бізнесами робиться паперовими чеками. У порівнянні з цим у нас чистий аркуш. Тож нам потрібно просто перестрибнути кілька сходинок інновації та почати впроваджувати найсучасніші підходи.

Чи можна вважати, що українські IT-фахівці — це «козир», аргумент на користь розвитку фінтех-сектору в Україні (їх кількість та кваліфікація)?

Євген Виборов: Наші хлопці – це однозначна перевага. Але на глобальному ринку це козир для будь-якої компанії, яка вміє з ними працювати. Це не допомагає саме фінтеху, це може допомогти будь-якій компанії будь-якого сектора, яка вміє цією перевагою користуватися.

Чи очікується збільшення кількості фінтех-стартапів на українському ринку? Чому?

Євген Виборов: Я сподіваюся, що ми в Україні побачимо збільшення кількості стартапів у принципі. Не обов'язково фінтех. Будь-яких. Думаю, люди все більше навчаються і починають розуміти, що не боги горщики випалюють, що все реально. А якщо з'являться стартапи, та ще й політична воля — так і інвесторські гроші прийдуть.

Які складнощі зазвичай трапляються на шляху розвитку фінтех-стартапу в Україні?

Євген Виборов: Здебільшого ті ж, що й у будь-яких інших стартапів — інвестиції, продажі, люди тощо. Різниця для фінтеху, мабуть, лише в тому, що у нас ціна помилок вища. Тобто дані, що втекли в мережу, для фінтех-компанії — це більша проблема, ніж для соціальної мережі, наприклад. Через це в інвесторів та у клієнтів є певні очікування щодо рівня безпеки програми, якості та compliance. Є вимоги про фізичне розташування коду та даних. Я знаю про колег, які змушені наймати програмістів тільки в Штатах з цієї причини. Особливо це проявляється у роботі з банками. Ці хлопці просто дивляться на міжнародні показники ризиків країнами, і в України там зовсім не райдужна ситуація.

Чи стикалися ви з цими складнощами — і які тактики допомагали вам вирішувати їх і рости далі?

Євген Виборов: Так, ми спочатку говорили з банками про партнерство, і вони мали дуже чітку позицію: якщо вся розробка тільки в Україні, їх це не влаштовує. Але скрізь є обхідні шляхи. Наприклад, показати, що весь код і дані зберігаються на серверах у США, що всі розробники користуються VPN. Крім того, це була одна з причин, чому ми наймали розробників, зокрема в США.

Розкажіть, будь ласка, про ваш продукт – які завдання він допомагає вирішувати?

Євген Виборов: YayPay займається автоматизацією роботи з дебіторською заборгованістю для великих компаній, переважно в США. Наприклад, нашим клієнтом може бути велика рекрутингова компанія, яка має сотні або тисячі клієнтів. Поки вони не мають YayPay, вони стежать за всіма клієнтами та отримують оплату за допомогою Excel-табличок та наліпок на монітори. І людей, звісно. Ми автоматизуємо цей процес, надаємо їм засоби роботи та платіжний портал для отримання платежів від клієнтів. Але це дуже поверхово. У системі насправді вже дуже багато функцій, включаючи прогноз часу оплати рахунків з використанням машинного навчання, кредитні рейтинги, аналітика з дебіторки й так далі.

За час розвитку вашого продукту – поділіться, будь ласка, основними цифрами та показниками його розвитку (про що можна говорити відкрито).

Євген Виборов: Ми залучили близько $16М інвестицій у трьох раундах, два з яких венчурні. У команді зараз загалом близько 50 осіб, половина з яких займаються дизайном, продуктом, розробкою, тестуванням тощо. На цей час у нас є понад 100 клієнтів-компаній.

Як ви набираєте команду, де шукаєте фахівців?

Євген Виборов: Залежить від терміновості та наявності ресурсів. Часто за внутрішніми референсами. Якщо є час для набору, то справляємось самі. Якщо позицій багато, а часу мало, користуємося послугами Indigo.

Яких фахівців не вистачає вашій команді та фінтех-ринку загалом?

Євген Виборов: На нашому ринку не вистачає фахівців, які, в принципі, розуміють, як працюють американські корпоративні фінанси. Я сам усе це вивчав із нуля, коли почав YayPay, і це непроста тема. Можу вважати себе щасливчиком, бо моя команда вже гарна у цих питаннях. А якщо за спеціалізаціями, то, попри напрямок продукту, мені здається, у нас не вистачає автоматизаторів тестування, девопсів та хороших менеджерів верхньої ланки. Але це винятковий мій досвід.

Що приваблює людей до вашої команди? Що саме мотивує їх приєднатися за вашими спостереженнями?

Євген Виборов: Мені хотілося б, щоб головним мотиватором приєднатися до нас були люди всередині команди та цінності компанії, які вони несуть. Але мені здається, ми поки що не там. Що людей мотивує приєднатися зараз, то це той факт, що ми — продуктова компанія, де кожен має можливість вплинути на все, що відбувається.

Від Indigo

В Україні, за даними Каталогу фінтех-компаній України 2019, працює близько 100 таких бізнесів, причому 58% із них засновані в останні три роки.

43% цих компаній працюють на міжнародному ринку, а пул IT-талантів дозволяє заявляти про себе новим командам та продуктам на європейському та американському ринках. Для компанії YayPay ми найняли 6 senior розробників у core team на етапі отримання перших інвестицій.

Діалог записала Катя Маєвська

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
5588 Views
Category Interview
25.11.2019
Common articles
Why you do not need an outstanding CEO, CTO, CFO and other CxO
You need good and competent management to make your company grow and develop. But, you don’t have to entice Satya Nadella from Microsoft. When you hire a CEO, CTO or a ma..
“Our managers spend around 30% of their time searching for talent”: an interview with Maxim Shtepa, CEO of SocialTech
From the experience of Indigo , one of the keys to effective recruitment is the dialogue between parties. That is why we have decided to publish a series of interviews ..
Survey on C-Level Salaries in the Ukrainian IT Industry in 2022
Learn about how the war in Ukraine affected the income and motivation of Ukrainian IT companies’ top managers from our new salary survey.
Why does your business need a recruiter?
This article may be of use to owners and directors familiar with Ukrainian IT realities who want to improve their recruiting and also to those foreign companies who are i..
Overview of the salary for C-level in the Ukrainian IT market in 2019
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team conducted the second annual review of C-level salaries in IT. We share the results
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
C-Level Executive Salaries in Ukrainian IT Sector in 2021: Overview
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team gave the third annual overview of how much C-level executives make in the IT sector. We share our results with ..
Iownit: “We keep our communication transparent, and require this from everyone in our company”
If you haven’t heard of iownit yet (which would be surprising), allow us to fix this right away. lownit Capital and Markets, Inc
Thrifty Recruiting: Soul or Flesh?
About the author: Katya Osadchuk. CEO of Indigo. Economist, professional psychologist, and a savvy HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. She know..
Does HR Help a Company Earn Money or Just Spends It?
Katya Osadchuk— CEO, IndigoIT recruiting agency, economist, professional psychologist, and HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. This article is ..
Overview of C-Level Salaries on Ukrainian IT market
Lately we’ve filled 30 C-level vacancies in IT companies and discovered that neither candidates nor employers feel confident when it comes to numbers
How to hire the best Web Developers? We know, and we are ready to share our experience.
Finding a black cat in a dark room is hard…Especially if there is no cat!
WHY DO US COMPANIES OPEN OFFICES IN UKRAINE
More and more of the world’s best known companies are choosing to open R&D centers in Ukraine. Household names such as — EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM Internationa..
7 trends in the IT labor market with statistics (which you will surely object)
It is a thankless duty to formulate trends, as one risks to play Captain Obvious or to receive “Don’t make something out of nothing, in fact, the opposite is true” as fee..