Entertainment

У світі, де ігрова та розважальна індустрія розвивається з неймовірною швидкістю, INDIGO–Tech Recruiters прагне бути мостом, що з'єднує талановитих професіоналів ігрової індустрії з передовими компаніями

Entertainment
6 днів

на те, щоб отримати перших перевірених кандидатів

1 з 5

представлених кандидатів зазвичай отримує оффер

9.7 NPS

від наших клієнтів та кандидатів

30 днів

в середньому на закриття вакансії

99%

спеціалістів, яких ми наймаємо, успішно проходять випробувальний термін

95%

наших клієнтів повертаються до нас

GameDev – це не просто створення ігор. Це мистецтво, технології та бізнес, які постійно розвиваються..
INDIGO–Tech Recruiters прагне бути мостом, що з'єднує талановитих професіоналів ігрової індустрії з передовими компаніями. Наша спеціалізація – це знаходження і розвиток талантів, які можуть принести інновації та креативність у ваші проєкти.
Наші послуги включають детальний аналіз потреб компанії, розробку стратегій пошуку та відбору, оцінку та рекомендації щодо оптимальної інтеграції кандидатів у корпоративну культуру. Ми прагнемо знайти професіоналів, які не тільки володіють необхідними технічними знаннями, а й поділяють цінності інноваційності та прагнення до розвитку, що є ключовими для компаній у галузі GameDev та Entertainment загалом.
З нами ваша компанія зможе швидше реалізувати свої інноваційні проекти, завдяки якісно підібраній команді експертів.

Order a consultation
Order a consultation

Наші послуги Entertainment

Ми пропонуємо повний спектр рекрутингових послуг, адаптованих під потреби ігрової індустрії:

Executive Search
Executive Search для залучення топ-менеджменту
HR-консалтинг
Підбір технічних талантів для розробки інноваційних продуктів
HR-консалтинг
Консалтингові послуги для підвищення ефективності вашої команди
HR-консалтинг
Підтримка управління талантами для забезпечення розвитку і зростання вашого персоналу

Ми знаємо як допомогти GameDev компаніям

Завдяки глибокому знанню ринку та міцним зв'язкам у галузі, ми пишаємося своєю здатністю знаходити ідеальних кандидатів для будь-якої ролі у вашому проекті. Наш досвід охоплює весь спектр спеціалізацій від програмування і дизайну до маркетингу та управління проектами. В нас в команді є рекрутери, які спеціалізуються на цій сфері, а також співласниця, яка була HRD в ігровій індустрії.

GameDev. Метою цієї американської компанії було швидко зібрати команду з 10 дизайнерів рівнів з обмеженим бюджетом на зарплату. Ми знайшли потрібних людей у встановлені терміни, що дозволило випустити гру вчасно.

GameDev. Ця американська компанія потребувала 5 Senior розробників Scala та Data engineers для розробки гри. Ми знайшли потрібних людей, і компанія була задоволена тим, як вони інтегрувались у команду та рівнем нашого сервісу.

Live-Streaming. Ми найняли 13 людей для Livestream, яку придбала Vimeo. Потім ми найняли вісім людей для Vimeo, включаючи HRD, яка стали Country Manager за кілька місяців, а також Lead Product Manager в Нью-Йорку.

Professional show lighting. Для цієї компанії з США ми знайшли 10 Senior .NET розробників, дизайнера UI/UX та QA спеціаліста за 3 місяці. Кандидати відповідали вимогам щодо компетенцій та рівня оплати.

Наші Entertainment клієнти

Ми пишаємося численними успішними проектами в Entertainment, кожен з яких підкреслює нашу ефективність та здатність вирішувати складні завдання. Від стартапів до великих компаній – ми допомагали знайти ідеальних кандидатів для реалізації найсміливіших ідей.

Чому обирають нас

Наш підхід базується на індивідуальній увазі до кожного клієнта та кандидата, глибокій експертизі у Entertainment галузі, а також на використанні інноваційних методів відбору та оцінки. І це підтверджено відгуками задоволених клієнтів.
Vimeo
Vimeo використовувала Indigo для найму керівника в Україні. Ми залучили їх на ранніх етапах процесу, і вони працювали з нами до результату. Вони допомогли знайти кандидатів, організувати співбесіди, співпрацювали з нами для визначення опису роботи та розробки ефективної стратегії найму. Вони допомагали з переговорами та надавали корисні поради протягом усього процесу, що призвело до списку кваліфікованих кандидатів, які ідеально підходять нам. Загалом, ми були задоволені командою Indigo та кінцевими результатами.
Tiltingpoint
Indigo Tech Recruiters завжди представляють нам кандидатів, які відповідають нашим очікуванням. Партнерство дало позитивні результати з самого початку. Кожен новий найм ідеально інтегрується в нашу існуючу команду. Indigo Tech Recruiters дуже професійні та відкриті до зворотного зв'язку щодо своїх процесів. З моменту, як ми звернулися до Indigo Tech Recruiters, ми отримали найвищий рівень обслуговування та комунікації від їхньої команди.
Jam City
Співпраця допомогла Jam City найняти багатьох дизайнерів ігор вчасно, які успішно приєдналися та інтегрувалися в нашу команду. Indigo Tech Recruiters професійні та легкі в співпраці. Вони залишаються професійними навіть при віддаленій роботі. Ми почали співпрацю з Indigo, бо знали, що вони добре розуміються на рекрутингу талантів у Східній Європі, осередку чудових талантів для сфери GameDev.

Процес роботи

Ми працюємо за чітко визначеним процесом, що включає ретельний аналіз потреб клієнта, пошук і оцінку кандидатів, відбір та супровід кандидатів на всіх етапах співпраці.
ДЕНЬ 1
Після підписання договору та оформлення запиту, починається пошук кандидатів.
ДЕНЬ 6
Відповідні кандидатури виносяться на розгляд(після інтерв'ю і вибір)
ДЕНЬ 6-28
Після подання перших трьох кандидатів ми зв’язуємося з клієнтом, щоб визначити точні вимоги.
ДЕНЬ 30-35
Пропозиції про роботу видаються кандидатам, затвердженим клієнтом.
ДЕНЬ 45-55
Закриття вакансії, і кандидат починає працювати в компанії-клієнті.
+3 місяців
Гарантійний термін: якщо кандидат не пройшов випробувальний термін, ми замінимо його безкоштовно.
Latest articles
Overview of C-level Salary Levels in the Ukrainian IT Market in 2023
The last year has witnessed significant changes in the labor market of the IT sector. In the face of challenges confronting Ukrainian businesses, global changes in the la..
Official Statement from INDIGO - Tech Recruiters
We want to unequivocally state that these messages are not affiliated with or endorsed by INDIGO - Tech Recruiters.
Hiring for Digital Hospitality & Travel Companies: Innovative Strategies for Recruitment Success
In this article, we will share the main challenges of attracting top talent to travel startups and established companies. We’ll also discuss the recruitment strategies th..
Go to the blog