Як коронавірус змінює IT-сферу в Україні та світі

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Ситуація останніх місяців змінює світ назавжди — час перебудовуватися та пристосовуватися до нових умов. Ми ясно побачили «вузькі місця» своїх бізнесів — лишилося стати сильнішими.

IT Strategy Trends Business Coronacrisis
Як коронавірус змінює IT-сферу в Україні та світі

Ситуація останніх місяців змінює світ назавжди — час перебудовуватися та пристосовуватися до нових умов. Ми ясно побачили «вузькі місця» своїх бізнесів — лишилося стати сильнішими. Експерти IT-рекрутингової агенції INDIGO Tech Recruiters у матеріалі для «Ділової столиці»проаналізували, які рішення приймають компанії в IT-сфері, щоб адаптуватися до змін.
Вже сьогодні можна констатувати: IT сфера постраждала менше, ніж інші. Хоча і тут є різні історії — так, улюблений багатьма Airbnb змушений скорочувати 1900 співробітників із 7500, UberEats закривається в деяких країнах, включаючи Україну (що дивно з огляду на попит на доставку харчування). Постраждав аутсорс, особливо той, що пов'язаний з туризмом. Добре ж почуваються розробники ігор — у низці компаній справи пішли навіть краще, ніж до карантину. А кількість вакансій у геймдеві у квітні зросла на 11%.


Навіть Всесвітня організація охорони здоров'я закликає грати в ігри — мовляв, вони стимулюють людей залишатися вдома замість прогулянок вулицями з ризиком зараження. 18 світових ігрових компаній миттєво відреагували, запустивши ініціативу #PlayApartTogether. Серед них — Activision, Blizzard, Riot Games, Amazon Appstore, Pocket Gems, Twitch, YouTube Gaming.

Світові ігрові компанії запустили ініціативу


На період карантину геймдев компанії пропонують ексклюзивні нагороди гравцям, відкривають більше можливостей у безкоштовних версіях і навіть вбудовують в ігри повідомлення про COVID-19. У шутер CS:GO вперше у його історії грали мільйон людей одночасно. Хоча і тут не всім солодко — постраждали кіберспортивні компанії, але й вони адаптуються, переносячи всі свої активності в онлайн.


Загалом коронакриза стимулювала зростання розробки софту. У hardware-індустрії все не так райдужно – виробляти фізичні продукти на віддаленні неможливо. Навіть Apple довелося відкласти презентацію нового бюджетного смартфона. 

Відмовляються від офісів

Карантин показав, що офіс не такий важливий, як здавалося. Наприклад, в Oracle з їхніми 136 тисячами співробітників заявили - компанія ніколи не повернеться до особистих зустрічей. Продуктивність віддаленої роботи виявилася на рівні з офісною. А економія — суттєва не тільки на оренді, а й на «плюшках», що додаються до нього, — спортзалах, ігрових кімнатах, їжі та напоях. Втім, є важливий аспект — новоспеченим видальникам необхідно облаштовувати домашні робочі місця. Низка компаній взяла ці витрати на себе - у Shopify, наприклад, відшкодовують кожному співробітнику до $1000 на ці цілі.


Аналогічні заяви про необов'язковість офісів зробили в компанії-постачальнику послуг технічної підтримки рішень SAP Rimini Street, а у них на секунду 30 офісів у різних країнах. «Якщо всі справді можуть працювати вдома, то чому ми маємо всі ці великі офіси по всьому світу», — запитав Сет Рейвен, гендиректор компанії. А розробник сервісів для керування обліковими даними користувачів Okta (офіси у 13 країнах) перед карантином планував розширювати площі, а зараз передумав. При цьому майже третина українських айтішників говорять, що працювати на віддаленні не хотіли б. Тож можливо, попит на коворкінги сильно зросте. Компанія може орендувати кілька десятків місць у коворкінгу, щоб туди періодично могли приходити співробітники, яким набридло працювати вдома. Одне таке місце в коворкінгу преміумкласу коштує від $250 на місяць, повністю обладнаний та захищений персональний офіс на команду від 1 до 25 осіб з можливістю розширити простір будь-якої миті — від $430. Це явно вигідніше, ніж винаймати великий гарний офіс на 100 місць, обладнати у ньому спортзали та ігрову кімнату та закуповувати на всіх їжу та пиво.


Популярними також стануть офіси змішаного типу — коли частина місць закріплена за конкретними співробітниками, а частина вільна, як у коворкінгах. Вони для тих співробітників, які основну частину часу працюють удома, але іноді приходять до офісу. За одним і тим самим столом у різні дні можуть працювати різні люди. Таким чином можна буде винаймати менший офіс.


Деякі компанії навіть на карантині не забувають, наскільки важливий тимбілдинг. Наприклад, у мережі партнерських програм Admitad замовляють піцу і вся команда збирається на спільну вечерю у Zoom. В українській компанії SupportYourApp замість офісного спортзалу всією командою проводять спортивні тренування через Zoom. І ми в Indigo Tech Recruiters робимо те саме — у здоровому тілі, як кажуть, здоровий дух. А Vintage Web Production іноді включають Zoom просто так, щоб створити ефект офісного шуму. Заощаджувати передусім планують на HR-позиціях. Кількість вакансій для ейчарів в українських IT-компаніях впала на 63%.

Дослідження інвестиційного фонду AVentures Capital підтверджує, що в країнах Центральної та Східної Європи аналогічна тенденція — IT-компанії насамперед економитимуть на рекрутерах, сейлзах та фахівцях з маркетингу.

Створюють нові стартапи та переорієнтуються

Коронакриза змушує переорієнтувати свої продукти та навіть відкривати стартапи у сферах, на яких ніколи не дивилися.


Так, засновник PowerCode, Владислав Савченко, вирішив переключити частину команди на екстрену розробку онлайн-супермаркету Foodex24. За 2 тижні команда створила сайт, орендувала склад, організувала постачання продуктів та найняла кур'єрів. За словами засновника, зараз сервіс має понад 1000 замовлень на день. Стартап ClassPass до карантину допомагав підібрати програму для фітнес-занять. Після закриття спортзалів доходи компанії за 10 днів впали на 95% і вони оперативно переорієнтувалися на потокове відео для домашніх тренувань.


Український стартап Allset, популярний у США і призначений для замовлення їжі в ресторанах і бронювання столиків, перебудувався на замовлення їжі на винос. Для багатьох ресторанів це стало рятівним. І для Allset теж — через карантин кількість замовлень через програму впала б до нуля, а так вона скоротилася на 50%. Компанія продовжує існувати й навіть залучила новий раунд інвестицій.

Компанія Allset продовжує існувати та навіть залучила новий раунд інвестицій


Деякі бізнеси створили окремі проєкти, пов'язані з коронавірусом. Наприклад, пов'язана з Google біотехнологічна компанія Verily працює над сайтом, який допоможе визначити, кому треба пройти тестування на COVID-19.

Час трансформуватися та вирощувати HR-бренд

Карантин змусив багато компаній діджиталізуватися швидше, ніж планували. Зростає попит на рішення щодо оптимізації процесів у закупівлях, продажах та виробництві. Малий бізнес, який вважав свої прибутки та витрати в Excel, зважився на CRM-системи. Зріс попит на хмарні рішення, SaaS, технології безготівкової оплати та мобільні рішення для бізнесу. Через перехід на видалення багато компаній стурбувалися захистом даних, тому зростає все, що пов'язане з кібербезпекою. Ті, хто з якихось причин не вводив електронного документообігу, почали це робити.


А ще «новий час» спонукав IT-компанії задуматися про те, як навіть на відстані виявити турботу про своїх фахівців і зберегти привабливість ейчар-бренду в складних умовах. Так, Admitad виплатить $300 000 співробітникам, чиїх рідних звільнили через кризу, а Playrix заплатить співробітникам по $650, щоб їм було легше пережити карантин. Утім, справа не лише в грошах — зараз виграє той, хто взяв курс на прозорість та відкриту чесну комунікацію зі співробітниками. Партнери Netpeak відмовилися від прибутку заради збереження штату, щоб було чим платити зарплату всім співробітникам. А в Grape періодично пишуть листи команді, чесно розповідаючи, скільки залишилося грошей, скільки їх вистачить і як справи у компанії. Чим дбайливіше та лояльніше IT-компанії віднесуться до своєї команди зараз, тим легше їм буде хантити кращі таланти в майбутньому.

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
4730 Views
Category HR
26.05.2020
Common articles
Why you do not need an outstanding CEO, CTO, CFO and other CxO
You need good and competent management to make your company grow and develop. But, you don’t have to entice Satya Nadella from Microsoft. When you hire a CEO, CTO or a ma..
“Our managers spend around 30% of their time searching for talent”: an interview with Maxim Shtepa, CEO of SocialTech
From the experience of Indigo , one of the keys to effective recruitment is the dialogue between parties. That is why we have decided to publish a series of interviews ..
Survey on C-Level Salaries in the Ukrainian IT Industry in 2022
Learn about how the war in Ukraine affected the income and motivation of Ukrainian IT companies’ top managers from our new salary survey.
Why does your business need a recruiter?
This article may be of use to owners and directors familiar with Ukrainian IT realities who want to improve their recruiting and also to those foreign companies who are i..
Overview of the salary for C-level in the Ukrainian IT market in 2019
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team conducted the second annual review of C-level salaries in IT. We share the results
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
C-Level Executive Salaries in Ukrainian IT Sector in 2021: Overview
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team gave the third annual overview of how much C-level executives make in the IT sector. We share our results with ..
Iownit: “We keep our communication transparent, and require this from everyone in our company”
If you haven’t heard of iownit yet (which would be surprising), allow us to fix this right away. lownit Capital and Markets, Inc
Thrifty Recruiting: Soul or Flesh?
About the author: Katya Osadchuk. CEO of Indigo. Economist, professional psychologist, and a savvy HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. She know..
Does HR Help a Company Earn Money or Just Spends It?
Katya Osadchuk— CEO, IndigoIT recruiting agency, economist, professional psychologist, and HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. This article is ..
Overview of C-Level Salaries on Ukrainian IT market
Lately we’ve filled 30 C-level vacancies in IT companies and discovered that neither candidates nor employers feel confident when it comes to numbers
How to hire the best Web Developers? We know, and we are ready to share our experience.
Finding a black cat in a dark room is hard…Especially if there is no cat!
WHY DO US COMPANIES OPEN OFFICES IN UKRAINE
More and more of the world’s best known companies are choosing to open R&D centers in Ukraine. Household names such as — EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM Internationa..
7 trends in the IT labor market with statistics (which you will surely object)
It is a thankless duty to formulate trends, as one risks to play Captain Obvious or to receive “Don’t make something out of nothing, in fact, the opposite is true” as fee..