Мій особистий гуру: 5 кроків до вибору наставника

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Коли ми ступаємо на незнайому стежку, величезний успіх — знайти людину, яка нею вже ходила. І може підказати, де розкидані граблі. Це стосується професійного розвитку

Development Coaching
Мій особистий гуру: 5 кроків до вибору наставника


Коли ми ступаємо на незнайому стежку, величезний успіх — знайти людину, яка нею вже ходила. І може підказати, де розкидані граблі. Це стосується професійного розвитку. Ми з рекрутинговою агенцією Indigo задумалися: кому і коли потрібен наставник, як його знайти й в чому цінність такої взаємодії?

Кому потрібний наставник?


Передусім, звичайно, «фрешикам», які роблять перші кар'єрні кроки. На цьому складному етапі допомога зрілого професіонала безцінна, оскільки дозволяє набити менше шишок і запозичити досвід, який людина збирала по крихтах роками. Багато досвідчених фахівців зізнаються: з часом знань та навичок стає так багато, що з'являється внутрішня потреба ділитися. Тож часто хорошого фахівця навіть не доведеться вмовляти. До того ж це лестить професійному его, свідчить про визнання.


Але допомога наставника може знадобитися не лише новачкам. Навіть якщо ви досвідчений фахівець, але опановуєте іншу професію, розвиваєте нову навичку, хочете прокачати важливу для себе компетенцію або зрозуміти, як побудувати кар'єру в поки незнайомій організації — заручіться підтримкою. Цінність наставника для фахівця-початківця в тому, що він може видати «карту місцевості» і зорієнтувати, куди рухатися.


Якщо говорити про досвідченого фахівця, то завжди є шанс загрузнути у відчутті всезнання, коли вища тільки стеля. І чудово, якщо хтось зі свіжим поглядом і підказує неочевидні зони для розвитку.Нерідко цей хтось молодший за віком, але має якісь цінні просунуті скіли. Онуки навчають дідусів користуватися месенджерами, наприклад. А вчорашні випускники відкривають менеджерам очі на особливості мотивації нового покоління.

Як вибрати наставника?

По-перше, ця людина повинна мати професійні знання та навички, які вам хотілося б отримати. Але не тільки в рамках основної спеціальності — наприклад, якщо python програміст готує власний проєкт, йому може знадобитися прокачування навичок презентації та публічних виступів. По-друге, важливо, щоб із цією людиною було комфортно спілкуватися, збігатися на особистісному рівні. Хоча все індивідуально — часом, щоб мати шанс вчитися у геніального «доктора Хауса» (у будь-якій професії), учень готовий на багато чого — навіть терпіти поганий характер майстра.


По-третє, людина має бути готова ділитися знаннями, присвячувати цьому час і увагу. На милування нема силування.

Де шукати наставника?


Добре, якщо в компанії налагоджені процеси наставництва — за новачками та співробітниками, які мають кар'єрні зміни, закріплюються досвідченіші колеги, і підопічному залишається просто намотувати знання на вус. Але можна впоратися самотужки. Наприклад, просто попросити людину, у якої хочете вчитися, стати вашим наставником. Часто з таким проханням звертаються до тренерів, викладачів курсів, колег з інших компаній, навіть друзів.Є й успішні кейси пошуку «наосліп» — коли той, хто прагне знань заявляє про свої прагнення, наприклад, на професійному форумі, і просить про допомогу. Щобільше, шукати наставника можна навіть у власній уяві. Наприклад, є такий цікавий інструмент, як «Стіл менторів». Він досить складний у застосуванні, але можна використовувати лайт-версію — згадати будь-яких трьох персонажів, яких вважаєте профі, найкращими в темі, що запитується. Це можуть бути герої книг та фільмів, відомі люди чи ваші близькі. І розмірковувати — як на вашому місці вчинили б Рембо, Ганді чи бабуся, наприклад.

Як налагодити взаємодію?

Щоб співпраця була ефективною, варто обговорити всі аспекти ще «на березі». Розкажіть про свою мотивацію, про те, чого саме хочете навчитися і чому звертаєтесь саме до цієї людини за допомогою. Поясніть, якими саме знаннями наставник готовий поділитися з вами. Обговоріть організаційні моменти: як часто вам буде комфортно зустрічатися, як саме ви перейматимете досвід, як закріплюватимете знання та отримуватимете зворотний зв'язок. Наприклад, чи зможете ви побути «тінню» наставника, поспостерігати за його роботою. Чи може він порекомендувати вам книги, курси, онлайн-ресурси, які можна вивчати паралельно, щоб посилити ефект. Чи може наставник запропонувати критерії, які допоможуть відстежувати прогрес у розвитку.

Що запропонувати натомість?

Багато професіоналів зізнаються, що коли навчають інших, і самі отримують користь — «поки пояснював, сам усе зрозумів».


Готуйтесь до зустрічей, проявляйте щирий інтерес та проактивність, виконуйте завдання. Постарайтеся ставитись відповідально до своєї праці як підопічний: людина ділиться своїми ресурсами, і напевно хотів би бачити, що її зусилля не марні. Запитуйте зворотний зв'язок, щоб показати людині, що вам важлива її думка, і зрозуміти, наскільки ближча ваша мета. Можливо, ви можете запропонувати наставникові натомість щось окрім подяки — наприклад, допомогу з якимись його завданнями.


Робота з наставниками — гнучкий процес. На різних етапах ми можемо шукати участі різних людей (і професійно, і особистісно). За різними зонами розвитку можемо працювати з кількома наставниками одночасно. Крім того, важливо пам'ятати, що ми не зобов'язані приймати як аксіому все, що говорить і робить наставник — разом із досвідом люди передають і свою суб'єктивну думку. Це витрати наставництва, але водночас його цінність. Недарма у видовищних спортивних драмах наставник допомагає головному герою не тільки отримати заповітну медаль, а й розрулити особисті дилеми — тісно працюючи з авторитетною для себе людиною, можна багато чого зрозуміти про себе та навчитися речей, далеким від професії, але не менш значущим.

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
2554 Views
05.02.2019
Common articles
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
How does it feel to be a woman in IT? Anna Stetsenko talks about the “male” field, discrimination and gender stereotypes
There are many gender stereotypes regarding both men and women. But when it comes to a career, particularly in IT, women have a much harder time
ANNA LAVROVA, IT PROJECT MANAGER, ABOUT RELOCATION: “EVERYTHING is POSSIBLE in DUBAI. EVERYTHING. IT IS NOT IMPORTANT IF YOU CAN MANAGE PROJECTS, MAKE HAIRCUTS FOR DOGS OR DO MANICURE “
Is the grass always greener on the other side? With IT recruitment agency Indigo, we decided to pose this question to the people whom we worked on “foreign” vacancies wi..
Working Remotely: how and why to live without an office
The remote format can easily knock you down and distract.
How can a copywriter help the recruiting process in your company?
When our friends and clients hear that a full-time copywriter helps us in our recruiting processes, they are a bit surprised
Why personality-based brands can hinder company development
Ekaterina Osadchuk — CEO at Indigo Tech Recruiters, economist, professional psychologist, HRD and business development director with more than ten years of experience
10 conditions that will help a newcomer to join the team easily
Unlike an octopus, a person can not instantly adapt to a new environment. A new employee will not reach the maximum level of productivity on the first day, now will they ..
Descartes square: how to make a good choice in life and in a career
Every day we make thousands of decisions. Meanwhile, even small household choices create a great pressure for our brain
The new identity of INDIGO: dynamic and about results
In September, we changed our website, logo, and overall identity. Now we’re going to tell you why and what all this means.
How Gamedev and Live-Streaming Companies Can Stay Ahead in the Talent Race
In this article, we’ll explore talent acquisition and retention strategies that companies can use to hire tech professionals.
10 FANTASTIC TED LECTURES ABOUT HOW TECHNOLOGIES WILL CHANGE OUR TOMORROW
The future will come faster than we will be afraid of uncertainty. For example, if someone discovered “Black Mirror” not from the first season, the television series woul..
“Get stuck” to the screen and profit: 9 channels about technology, which will glue you to Youtube.
Recommending fascinating video channels is a very tricky decision. Most of us already spend too much time on the Internet. However, we’ve decided to offer a set of Youtub..
What is Human Science about?
Have you heard of Human Science yet?
Where to go without experience: the best internships at Ukrainian IT companies
We collected the best internships and courses at large Ukrainian IT companies. The list includes information about the program, admission conditions, and payment.