Не лізьте в голову до читача - краще спитайте

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Нещодавно до нашої провінції привезли перформанс - ну таку виставу, в якій простоволосі жінки у довгих сорочках роблять дивні речі та ведуть діалоги з глядачем

HR Copywriting Opinion
Не лізьте в голову до читача - краще спитайте

*Ще трохи про суб'єктивну оцінку, особисті межі та маніпуляцію в тексті.

Нещодавно до нашої провінції привезли перформанс - ну таку виставу, в якій простоволосі жінки у довгих сорочках роблять дивні речі та ведуть діалоги з глядачем. Якоїсь миті я задерлася в кріслі - шото мене в цьому всім сильно напружувало. І навіть не той факт, що артисти штучно зображували драму та істерично кричали зі сцени. До середини вистави я зрозуміла в чому справа - не було жодного діалогу. Автор вистави з упевненістю говорив і вирішив за мене, що я відчуваю. Або що я маю відчувати. І від цього танцював решту канитель. І це було так не ок. Це було про якесь елементарне недотримання особистих кордонів.

Ось та сама хрень відбувається з текстами. Коли говорять про те, що мені буде цікаво, чи що точно розв'яже мої проблеми, чи для мене буде корисно. Тому, що в основному всі ці "Ми знайшли розв'язання ваших проблем", "цікавий проєкт у дружній команді" - взагалі не мають відношення до моїх проблем і тому, що я справді вважаю цікавим. Якщо своїм припущенням про мої почуття ви не потрапляєте в десятку - я відчуваю, що мене тримають за дурепу і що відбувається дешева маніпуляція. Не лізьте до мене у голову. Не лізьте у голову до кандидатів. Та й взагалі, ні до кого не лізьте:)

*** “Думаю, вас зацікавить ця пропозиція, оскільки вона пов'язана з релокейтом до Європи”.

замість цього: “Пропозиція пов'язана з релокейтом до Європи - Можливо, це могло б бути цікаво?”.


*** “В офісу зручне розташування у самому центрі Києва” 

замість цього: “Офіс знаходиться на вул…, станція метро…, недалеко від…. ”

*** "У нас ви зможете працювати у дружній команді професіоналів”.

замість цього: “Наші хлопці регулярно ходять у походи та влаштовують рейв на даху офісу”.


*** "Здрастуйте. Хочу вас запросити в нову спільноту IT-копірайтерів – думаю, вам буде цікаво обмінюватися досвідом та знаходити підтримку. “
замість цього: "Здрастуйте. Хочу запросити до спільноти копірайтерів – ми ділимося досвідом та проєктами. Якщо цікаво – давайте з нами”.
*** “На цей час у нас відкрито вакансію IT Copywriter. Додаю посилання на вакансію: ваш професійний досвід дуже цікавий для нашої компанії, думаю, і вам буде цікавий наш проєкт. У разі вашої зацікавленості готові обговорити деталі. Дякую".
Так і хочеться запитати: який саме мій досвід? І з чого ви вирішили, що мені має бути цікаво?

*** "Шукаєте можливість для професійного зростання? Любите писати тексти на технічну та гейм-тематику? У нас є офігенна пропозиція!”.
Натомість: “Хочу познайомитися. Прочитала ваш профіль – раптом ще не розгубили проф. інтерес до ігор та гейм дизайну. Нам якраз потрібна людина, щоб писати статті в блог - чи варто розповісти більше? розглядаєте пропозиції?"

Не маніпулюйте - давно зрозуміло, що у 8 із 10 випадків, коли пишуть "прочитала профіль", його ніхто не читав, розсилки та стукалки роблять поштові сервіси. Читач не дурень і навряд чи вдасться коряво зіграти на почуттях

Один мій знайомий каже, що найкращий варіант переконати людину чи підштовхнути до роздумів – це поставити запитання. Навіть якщо не відповім безпосередньо, я відповім на нього внутрішньо - чи цікаво мені? Чи хочу я? Наскільки це корисно для мене? Тому не варто вистрибувати зі штанів, щоб переконати читача як це "справді цікаво", "добре" та "важливо" розв'язати його проблеми. Краще запитайте його. Коли робиш щиро і чесно - не доводиться порушувати чужі кордони й опускатися до незграбних маніпуляцій. Та й ось. Такі справи.


Будьте, мені!

автор: Злоя Борщ

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
2003 Views
27.04.2018
Common articles
“Our managers spend around 30% of their time searching for talent”: an interview with Maxim Shtepa, CEO of SocialTech
From the experience of Indigo , one of the keys to effective recruitment is the dialogue between parties. That is why we have decided to publish a series of interviews ..
Why does your business need a recruiter?
This article may be of use to owners and directors familiar with Ukrainian IT realities who want to improve their recruiting and also to those foreign companies who are i..
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
Iownit: “We keep our communication transparent, and require this from everyone in our company”
If you haven’t heard of iownit yet (which would be surprising), allow us to fix this right away. lownit Capital and Markets, Inc
Thrifty Recruiting: Soul or Flesh?
About the author: Katya Osadchuk. CEO of Indigo. Economist, professional psychologist, and a savvy HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. She know..
Does HR Help a Company Earn Money or Just Spends It?
Katya Osadchuk— CEO, IndigoIT recruiting agency, economist, professional psychologist, and HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. This article is ..
WHY DO US COMPANIES OPEN OFFICES IN UKRAINE
More and more of the world’s best known companies are choosing to open R&D centers in Ukraine. Household names such as — EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM Internationa..
7 trends in the IT labor market with statistics (which you will surely object)
It is a thankless duty to formulate trends, as one risks to play Captain Obvious or to receive “Don’t make something out of nothing, in fact, the opposite is true” as fee..
HOW TO CREATE A DREAM-TEAM 6 RECOMMENDATIONS FOR hiring the best technical team
Closing technical position may resemble a debilitating marathon. Or sprint, when the maximum energy is laid out for a minimum of time. And when you need to hire the whole..
Overview of Product Roles salaries in Ukrainian IT companies
CEO Ekaterina Osadchuk and the Indigo Tech Recruiters team conducted the second annual review of salaries for C-level in IT. We remind you that every year we carry out a ..
BAD IDEAS: 5 WAYS TO RUIN AN EMPLOYER’S BRAND
Whether you build a personal brand or not, your goodwill must always be first and foremost
How does it feel to be a woman in IT? Anna Stetsenko talks about the “male” field, discrimination and gender stereotypes
There are many gender stereotypes regarding both men and women. But when it comes to a career, particularly in IT, women have a much harder time
Important HR-trends everyone should know about
Remote work, mental health, automatization of recruitment, inclusion… How will HR-trends influence our work in the near future?
No Copy-pasting or Koans: 9 Traps of Value Development
Have you ever tried to play a game without rules? That’s what it’s like if a company doesn’t recognize and showcase its own values