Ганна Лаврова, IT Project Manager, про релокейт: "У Дубай можливо все. Взагалі - все. Не важливо, чи вмієте ви керувати проєктами, стригти собак або робити манікюр"

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Чи добре там, де нас немає? Ми з IT recruitment agency Indigo вирішили звернутися з цим питанням до людей, з якими працювали над «закордонними» вакансіями та успішно поїхали шукати професійне щастя за обрій

Development Relocate
Ганна Лаврова, IT Project Manager, про релокейт: "У Дубай можливо все. Взагалі - все. Не важливо, чи вмієте ви керувати проєктами, стригти собак або робити манікюр" Ганна Лаврова, IT Project Manager у Дубаї

Чи добре там, де нас немає? Ми з IT recruitment agency Indigo вирішили звернутися з цим питанням до людей, з якими працювали над «закордонними» вакансіями та успішно поїхали шукати професійне щастя за обрій. З якими складнощами їм довелося зіткнутися та які можливості відкрити? Наша перша героїня – Анна Лаврова, яка вже кілька місяців працює на позиції IT Project Manager у Дубай, і люб'язно погодилася поділитися своїм досвідом.

Ганно, чи важко вам далося рішення про переїзд до Дубая? Чи були сумніви, і якщо так, то які?

Ганна: З одного боку, мені було легко ухвалити рішення, бо хотілося отримати перший серйозний досвід роботи за кордоном. До того ж коли я вперше побувала в Арабських Еміратах кілька років тому, мені дуже сподобався Дубай, і коли я повернулася додому, то говорила всім, що обов'язково переїду сюди. З іншого боку, було важко вибрати саму компанію.

Чим саме вам так сподобалася країна?

Ганна: Вона була побудована практично з нічого. Я вважаю, що Дубай це вершина людського інтелекту. При першому візиті мене вразило все: метро без машиністів, монорейл, який з'єднує материкову частину з островом Палм Джумейра, насипні острови… Емірати об'єдналися лише в 1971 році, і за період, який коротший за людське життя, в пустелі, навіть без води, побудувати все це?... Шейх Зайд Аль-Нахайян, якого дуже люблять в еміратах, — це приклад найвищої майстерності лідера: він не лише об'єднав державу, а й повів за собою людей, переселив їх із пустелі до міста. А доки об'єднував країну та будував міста, у нього народилося понад 30 дітей. Справжній зразок тайм-менеджменту… Сьогодні Дубай – це місто, де можливо все.

Як вам удалося знайти цікаву роботу? Чи займалися ви активним пошуком?

Ганна: Я не шукала роботу – не лише за кордоном, а взагалі. Торік переїхала з Києва до Одеси й встигла поміняти два проєкти. У січні мені надходило багато нових пропозицій про роботу в інших країнах, але мені зовсім не хотілося переїжджати холодною зимою. Я поставила за мету переїхати туди, де тепло. І в лютому мене знайшло рекрутингове агентство – рекрутер запропонувала розглянути вакансію у Дубай. Причому, за її словами, дев'ять з десяти кандидатів не хотіли переїжджати сюди, а мені ця ідея, навпаки, сподобалася.

Ганна Лаврова, IT Project Manager, про релокейт: "У Дубай можливо все. Взагалі - все. Не важливо, чи вмієте ви керувати проєктами, стригти собак або робити манікюр" Ганна Лаврова, IT Project Manager, ОАЕ
Що було найскладнішим з організацією релокейту?

Ганна: Тривалі переговори – майже два місяці. На новому місці я нікого не знала особисто, було важко розібратися в організаційних моментах, оформленні документів. Наприклад, тут дуже складна процедура переїзду домашніх тварин — мені досі не вдалося перевезти свого кота, і ніхто не міг підказати, як це правильно зробити. Важко було зрозуміти, які документи потрібно перекладати, а деяких документів, які були потрібні за списком, взагалі не існує в Україні. В ОАЕ про тих, хто приїжджає, повинні знати такі речі, про які жодна інша країна навіть не запитає — зокрема, потрібно заповнити анкету з особистими питаннями (наприклад, імена, телефони, імейли всіх членів сім'ї). І багато інших нюансів — зокрема із щепленням. Думаю, компаніям варто створювати гайди для тих, хто переїжджає до Дубая — що треба знати та як діяти. Я не була до цього готова, багато в чому розбиралася самостійно.

До чого вам було найскладніше адаптуватися?

Ганна: До спеки. Я досі не можу звикнути: за час, який я провела в Дубаї, температура не піднімалася вище за 50 градусів, але зазвичай це плюс 42-46 градусів при 100% вологості.

Які культурні відмінності в рамках компанії, робочого життя ви відзначили б?

Ганна: У Дубай живе 89% експатів, і лише 11% — місцевих, і вони зазвичай працюють у держструктурах — міністерствах, поліції та інших установах, де не можуть працювати іноземці. Тобто експати майже не працюють з місцевими жителями, тільки з такими ж «понаїхавшими». Отже, більше відчуваються культурні відмінності не з дубайцями, а з тими, хто, як і ти, приїхав з інших країн.

У моїй компанії працюють люди з різних країн Європи, Азії, Африки. А мій бос — американка, і є нюанс, який відрізняє нас з нею від решти: це поняття «вбитись на роботі». В решті цього немає — на перше місце люди ставлять себе, і цьому треба вчитися. Ніхто не затримується на роботі, всі дотримуються обідньої перерви, а не просто швидко з'їдають щось прямо за комп'ютерами, як це часто буває в українських IT-компаніях. Якщо людина має дітей, потрібно зустріти маму в аеропорту, увечері призначено масаж, вона чітко знає свій пріоритет. При цьому до роботи ставляться дуже відповідально та роблять її добре. Інша особливість - мітапи: тут вони так само важливі, як і сама робота. В Україні на конференціях знайомляться зазвичай зі спікером, а між собою не дуже активно. Тут на будь-якому заході всі прагнуть перезнайомитись один з одним, інакше який сенс їх відвідувати?

Ганна Лаврова, IT Project Manager, про релокейт: "У Дубай можливо все. Взагалі - все. Не важливо, чи вмієте ви керувати проєктами, стригти собак або робити манікюр" Ганна Лаврова, IT Project Manager, ОАЕ
А які особливості оплати праці?

Ганна: Що зустрічала я — як в IT-компаніях, так і інших, оплата складається з трьох частин. Перша — основна, base salary, відрізняється суттєво: наприклад, хтось може заробляти 10 тисяч дирхам, хтось 6000 дирхам, і так далі менше чи більше. Друга – housing allowance: це гроші, які виділяються на житло. Третя - витрати на транспорт, і тут можуть бути різні варіанти (наприклад, проїзний або гроші на оренду машини з водієм). Але якщо відбувається перегляд винагороди, змінюється основна частина.

За вашими оцінками, чи зацікавлені роботодавці в Дубай у фахівцях з України?

Ганна: Не можу сказати, що саме з України роботодавці зацікавлені у фахівця в принципі. IT в ОАЕ розвивається дуже швидко, і людей не вистачає: тестувальників, розробників, PM-ів, дизайнерів усіх.

Якщо фахівець з України, скажімо, android розробник чи фахівець іншого профілю, мріє в майбутньому отримати роботу в Дубаї — які знання ви рекомендували б отримати насамперед?

Ганна: Треба зробити три кроки.

По-перше — вивчити англійську. Хоча тут навіть не важливо, чи хочете ви працювати в Дубаї, Нью-Йорку, Парижі, Лондоні чи Гданську — якщо ви плануєте працювати в IT, без англійської — нікуди. Я веду онлайн-курси, і на першому ж занятті говорю — якщо ви не можете прочитати презентацію, краще прямо зараз забирайте гроші. Знання англійської на високому рівні — це «тавро» у хорошому розумінні, але, на жаль, фахівців з України, які добре володіють мовою, замало.

По-друге, вам потрібно бути помітним для людей з вашої індустрії. Як саме залежить від сфери, в якій ви хочете розвиватися. Якщо це IT, важливо бути помітним в Інтернеті — але не просто завести Instagram і постити свої фотографії у трусах, а проактивно заповнювати профілі в соціальних мережах, актуалізувати їх, писати пости, коментарі, наприклад, у тому ж LinkedIn.

По-третє, звісно, ​​важливо знайомитися з людьми — як офлайн, і онлайн.

Ганна Лаврова, IT Project Manager, про релокейт: "У Дубай можливо все. Взагалі - все. Не важливо, чи вмієте ви керувати проєктами, стригти собак або робити манікюр" Ганна Лаврова, IT Project Manager, ОАЕ
Чи виправдалися ваші очікування від релокейту в Дубаї?

Ганна: Спочатку у мене майже не було очікувань, я дуже мало знала про те, куди їду – для мене це був великий експеримент. Знаючи, що буде так складно, я подумала б 20 разів… Але все одно погодилася. Наприклад, я не знала, що буде настільки складно знайти квартиру — причому коли ти її все-таки знайшов, проблеми тільки починаються. Потрібно дуже багато дозволів, паперової тяганини — тут ви не можете, як в Україні, просто знайти тітку чи дядька і заселитися, бо все легально. До того ж важливо чи вже мати, чи накопичити гроші, бо квартира оплачується так званими чеками, одразу за три чи чотири місяці. Я перші два місяці жила у готелях.

Мені подобається, що в Дубаї можливо все. Взагалі – все. Не важливо, чи вмієте ви керувати проєктами, стригти собак або робити манікюр. Приїхавши до Дубая, ви зможете робити це та заробляти у 20 разів більше. Тут дуже багато можливостей. Країна швидко розвивається, високий попит буквально на всіх. Потрібно тільки бути хорошим фахівцем, і бажано розмовляти англійською: можна обійтися і без нього — наприклад, у салоні краси з клієнтом поговорить адміністратор, але зі знанням англійської заробляють більше.

Я дізнаюся та роблю дуже багато нового. Познайомилася з людьми, яких не зустріла б більше ніде, причому найрізноманітнішими — від вченого, який приїхав сюди, щоб дослідити психологію соціальних груп, до стартапера, який знаходить нові способи відчинення вікон. Все залежить лише від вас. Як каже моя подруга — у Дубай тебе постійно штовхають. Але з кожним стусаном ти летиш усе далі.

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
4660 Views
28.08.2018
Common articles
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
How does it feel to be a woman in IT? Anna Stetsenko talks about the “male” field, discrimination and gender stereotypes
There are many gender stereotypes regarding both men and women. But when it comes to a career, particularly in IT, women have a much harder time
ANNA LAVROVA, IT PROJECT MANAGER, ABOUT RELOCATION: “EVERYTHING is POSSIBLE in DUBAI. EVERYTHING. IT IS NOT IMPORTANT IF YOU CAN MANAGE PROJECTS, MAKE HAIRCUTS FOR DOGS OR DO MANICURE “
Is the grass always greener on the other side? With IT recruitment agency Indigo, we decided to pose this question to the people whom we worked on “foreign” vacancies wi..
Working Remotely: how and why to live without an office
The remote format can easily knock you down and distract.
How can a copywriter help the recruiting process in your company?
When our friends and clients hear that a full-time copywriter helps us in our recruiting processes, they are a bit surprised
Why personality-based brands can hinder company development
Ekaterina Osadchuk — CEO at Indigo Tech Recruiters, economist, professional psychologist, HRD and business development director with more than ten years of experience
Descartes square: how to make a good choice in life and in a career
Every day we make thousands of decisions. Meanwhile, even small household choices create a great pressure for our brain
The new identity of INDIGO: dynamic and about results
In September, we changed our website, logo, and overall identity. Now we’re going to tell you why and what all this means.
How Gamedev and Live-Streaming Companies Can Stay Ahead in the Talent Race
In this article, we’ll explore talent acquisition and retention strategies that companies can use to hire tech professionals.
10 FANTASTIC TED LECTURES ABOUT HOW TECHNOLOGIES WILL CHANGE OUR TOMORROW
The future will come faster than we will be afraid of uncertainty. For example, if someone discovered “Black Mirror” not from the first season, the television series woul..
“Get stuck” to the screen and profit: 9 channels about technology, which will glue you to Youtube.
Recommending fascinating video channels is a very tricky decision. Most of us already spend too much time on the Internet. However, we’ve decided to offer a set of Youtub..
What is Human Science about?
Have you heard of Human Science yet?
Where to go without experience: the best internships at Ukrainian IT companies
We collected the best internships and courses at large Ukrainian IT companies. The list includes information about the program, admission conditions, and payment.
Understanding the Fintech Recruitment Market: Challenges, Trends, and Focal Points
With so many fintech professionals being let go, will talent acquisition for fintech become easier in 2023?