Корисні онлайн-ресурси для рекрутерів

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Продовжуємо автоматизувати, спрощувати, покращувати, полегшувати. Раніше ми вже розглянули низку інструментів для автоматизації рекрутингу

Development Sourcing Remote work Recruiting

Продовжуємо автоматизувати, спрощувати, покращувати, полегшувати. Раніше ми вже розглянули низку інструментів для автоматизації рекрутингу. Тепер зупинімося на онлайн сервісах та ресурсах, які допоможуть спростити життя та підвищити продуктивність окремих it recruitment фахівців та it recruitment agencies.

Корисні онлайн-ресурси для рекрутерів

Онлайн сервіси для освіти, прокачування навичок та загального розвитку

Chris Forman (досвід у рекрутингу у нього понад 20 років) казав: «Один хороший рекрутер коштує в тисячу разів дорожче, ніж середній рекрутер».


Сьогодні рекрутерам доступна маса корисних онлайн-сервісів, де можна черпати цікаву та потрібну в роботі інформацію, а відповідно - рости та розвиватися Ми рекомендуємо звернути увагу на такі сайти та сервіси:

 • Udemy. Ресурс із величезною кількістю курсів та інших освітніх матеріалів. Серед спікерів - фахівці зі значним бекграундом та досвідом у рекрутингу. Тут можна знайти програми від таких авторів, як Davis Jones (засновник Eazl, його силами безліч компаній Кремнієвої долини знайшли собі співробітників), Clinton Buelter (брав участь у підборі членів найкращих технічних команд американського IT-ринку), Wladislaw Jachtchenko (входить до ТОП10 спікерів) Європи) та ін.

Важливо: для розуміння більшості курсів потрібна пристойна англійська.

 • Recruiting Tools. Це вже скоріше не освітній, а пізнавальний ресурс для IT-рекрутерів. Тут ви знайдете описи та огляди безлічі корисних для рекрутера інструментів (платних та безкоштовних). Тут є огляди на будь-який смак, від розширень для браузера для пошуку електронних адрес на кшталт HolaConnect Chrome Extension, до потужних інструментів, на кшталт Hiretual, для відбору кращих кандидатів на популярних ресурсах.
 • Skillshare. Ресурс приваблює безліч платних і безкоштовних матеріалів, в яких фахівці діляться своїм досвідом.Відмінний сайт, де ви знайдете масу матеріалів та лайфхаків, заснованих на реальній практиці.
 • Mit Open Course Ware. Освітній ресурс Массачусетського технологічного інституту. Він багатопрофільний. Але тут можна знайти й масу корисної інформації для прокачування навичок IT-рекрутера. Є відео-, аудіо та текстові матеріали, варті уваги.
 • SocialTalent. Потужна платформа для навчання та підвищення кваліфікації рекрутерів. Її можна використовувати не тільки як джерело знань та корисну в роботі інформацію, а й для організації власного корпоративного навчання (хочете — можна свої курси організувати, а хочете — цілу академію для IT-рекрутерів).

Онлайн інструменти, що полегшують роботу рекрутерів

 • GlossaryTech. Ресурс створений для того, щоб допомогти рекрутерам говорити з розробниками та технарями однією мовою. Це свого роду словник технічних термінів (або, якщо хочете, пошуковик) з можливістю редагування існуючих та додавання нових. Є цікава опція — можливість залишити заявку на розшифровку незрозумілого вам визначення, яке знайти в словнику не вдалося.
 • 4HIRES. Сервіс для пошуку фахівців, що дозволяє автоматизувати весь процес. Ви створюєте тут профіль, вказуєте вимоги до кандидатів, а система відбирає відповідних, організує співбесіди з ними тощо. Примітно, що тут як помічник виступає не бездушний ІІ (як це зараз модно), а цілком живий персональний агент 4HIRES. Оплата провадиться за реально підібраного фахівця у розмірі 1 його місячного окладу (можна на виплат на 3 міс. ).
 • VCV. Ось буває так, що часу на дзвінок з кандидатом і проведення відеоінтерв'ю немає взагалі. Нічого страшного. Сформулюйте питання, завантажте їх у цей онлайн-сервіс, встановіть час на відповідь та бінго! Шукачі готують відеовідповіді, які зберігаються в системі, і ви можете переглянути їх у будь-який зручний час.
 • Pymetrics. Інструмент оцінки релевантності можливих кандидатів на ту чи іншу позицію. Його особливість - організація процесу в ігровій формі. Претенденту пропонується зіграти у 20 онлайн міні ігор-тестів тривалістю 2-4 хвилини кожна. На основі поведінки користувача в іграх алгоритм оцінює його когнітивні та емоційні сильні та слабкі сторони. Загалом цей інструмент можна розглядати як альтернативу нудним і часом витратним опитувальникам.
 • Робот Віра. Незвичайний ресурс, що дозволяє автоматизувати різноманітні процеси. За твердженням розробників Робот Віра та відповідні резюме зможе знайти, та зателефонувати кандидатам для проведення телефонного чи онлайн інтерв'ю. Заснований ресурс на технологіях ІІ, що бурхливо розвиваються. Тому й дивись, щоб Віра згодом не потіснила реальних рекрутерів. Чи зможе? Як думаєте?
 • iCIMS Recruit. Це онлайн CRM-система для рекрутерів. Вона дозволить автоматизувати та оптимізувати різні процеси: пошук кандидатів, розміщення вакансій на різних платформах та ін. Також є потужний функціонал для створення різноманітних звітів та метрик. З фішок - можливість підготовки розширених твітів розміром понад 140 символів. Є можливість створення реферальної програми для співробітників, яка сильно стимулює працівників.
 • Jobvite. Багатофункціональний онлайн інструмент для рекрутерів. У функціонал сервісу закладено повноваження щодо пошуку кандидатів у соц. мережах, автоматизація обробки даних претендентів, формування «лавки запасних» та ін. Також є можливість організації відеоінтерв'ю з кандидатами, що вас цікавлять.


На сьогодні все. Очевидно, що за допомогою онлайн-інструментів можна прокачати скіли та ефективно організувати роботу. Якщо ви використовуєте будь-які інші класні онлайн-ресурси та інструменти, про які ми не згадали - поділіться, га? Із задоволенням додамо до арсеналу і поділимося зі світом.

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
7010 Views
11.10.2018
Common articles
Why you do not need an outstanding CEO, CTO, CFO and other CxO
You need good and competent management to make your company grow and develop. But, you don’t have to entice Satya Nadella from Microsoft. When you hire a CEO, CTO or a ma..
“Our managers spend around 30% of their time searching for talent”: an interview with Maxim Shtepa, CEO of SocialTech
From the experience of Indigo , one of the keys to effective recruitment is the dialogue between parties. That is why we have decided to publish a series of interviews ..
Why does your business need a recruiter?
This article may be of use to owners and directors familiar with Ukrainian IT realities who want to improve their recruiting and also to those foreign companies who are i..
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
Iownit: “We keep our communication transparent, and require this from everyone in our company”
If you haven’t heard of iownit yet (which would be surprising), allow us to fix this right away. lownit Capital and Markets, Inc
Thrifty Recruiting: Soul or Flesh?
About the author: Katya Osadchuk. CEO of Indigo. Economist, professional psychologist, and a savvy HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. She know..
How to hire the best Web Developers? We know, and we are ready to share our experience.
Finding a black cat in a dark room is hard…Especially if there is no cat!
WHY DO US COMPANIES OPEN OFFICES IN UKRAINE
More and more of the world’s best known companies are choosing to open R&D centers in Ukraine. Household names such as — EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM Internationa..
7 trends in the IT labor market with statistics (which you will surely object)
It is a thankless duty to formulate trends, as one risks to play Captain Obvious or to receive “Don’t make something out of nothing, in fact, the opposite is true” as fee..
The Coming Days: 10 Characteristics of the Team of the Future
We have already discussed personal skills of the future. In this article, we decided to talk about how teams are transformed and which skills and characteristics they sh..
HOW TO CREATE A DREAM-TEAM 6 RECOMMENDATIONS FOR hiring the best technical team
Closing technical position may resemble a debilitating marathon. Or sprint, when the maximum energy is laid out for a minimum of time. And when you need to hire the whole..
BAD IDEAS: 5 WAYS TO RUIN AN EMPLOYER’S BRAND
Whether you build a personal brand or not, your goodwill must always be first and foremost
How does it feel to be a woman in IT? Anna Stetsenko talks about the “male” field, discrimination and gender stereotypes
There are many gender stereotypes regarding both men and women. But when it comes to a career, particularly in IT, women have a much harder time
Important HR-trends everyone should know about
Remote work, mental health, automatization of recruitment, inclusion… How will HR-trends influence our work in the near future?