Перебільшення досвіду: як впоратися з неправдою у резюме

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Навіть у найкрутішого і затребуваного фахівця в житті настає той момент, коли хочеться вирости, змінити місце роботи й спробувати себе в чомусь іншому

Recruiting Sourcing Job interviews Staff recruitment Hiring
Перебільшення досвіду: як впоратися з неправдою у резюме

Правдива людина зрештою приходить до розуміння, що вона завжди бреше Ф. Ніцше

Навіть у найкрутішого і затребуваного фахівця в житті настає той момент, коли хочеться вирости, змінити місце роботи й спробувати себе в чомусь іншому. І він обов'язково супроводжується необхідністю складати резюме. Усім хочеться подати себе у максимально вигідному світлі, щоб напевно здобути бажану посаду. І дуже часто доводиться трохи брехати у резюме. Розберімось, в яких межах це можна (а іноді й потрібно) робити, а коли навіть найменша (нехай навіть неусвідомлена) брехня на благо не буде.

Ідеальний кандидат. Коли навіть правда бачиться інакше у резюме

Будь-яким it recruitment agencies доводиться стикатися з відгуками від ідеальних кандидатів. Ось, буває отримуєш заявку від претендента, читаєш його резюме, і бачиш, що це ідеальна людина на цю посаду. Адже у неї на всі 100% є навички та знання, зазначені в описі вакансії — ні пунктом більше, ні пунктом менше.


Але на практиці більшість грамотних рекрутерів ставиться до таких резюме з побоюванням. Досвід показує, що найточнішого збігу «бажань» роботодавця з «вміннями» претендента не буває.

А тому не намагайтеся підганяти своє резюме точно під вимоги вакансії, на яку претендуєте, навіть якщо це буде справжньою правдою. При невеликих розбіжностях ймовірність того, що на вас звернуть увагу, підвищується.

Вердикт overqualified

Досить часто явище — вказівка ​​в резюме зайвої інформації. Ось буває, отримуєш відгук на вакансію джуна або мідла з чітко окресленими критеріями, а в резюме вмінь на ціле full stack developer. І нехай у когось реально є стільки навичок та знань, а хтось просто перебільшує свій рівень. У такому випадку велика ймовірність відбракування резюме через те, що фахівець overqualified (зайво кваліфікований).

Звідси напрошується висновок: не потрібно давати зайвої інформації про себе в резюме. Перебільшуйте в міру – не вмієте робити це гладко, і не варто. Якщо ж ви бачите, що реально знаєте та вмієте більше, ніж потрібно в описі вакансії, може, є сенс пошукати гіднішу посаду?

Перебільшення досвіду: як впоратися з неправдою у резюме

Заручники інфляції посад

Таку ситуацію можна кваліфікувати як вказівку неправди в резюме не зі своєї волі. Інфляція (або знецінення) посад – поширене явище. Ось кілька прикладів позицій, яким дістається найчастіше:

  • CEO. Якщо провести аналогію з країнами СНД, ця посада стоїть на одному рівні з генеральним директором. А скільки генеральних може бути у компанії? Правильно один. А тепер подивіться - які тільки CEO не зустрічаються сьогодні: за соц. мережам, з інтернет-маркетингу та ін.
  • Віцепрезидент. З цим взагалі сум. У далекому 2010 році було проведено дослідження в LinkedIn. Так ось, за його результатами з 2005 по 2009 роки кількість віцепрезидентів у мережі зростала на 426% швидше, ніж загальна кількість користувачів ресурсу. Те саме.

Загалом, деякі компанії часто просто не морочаться з вигадуванням назв посад, а просто роздають звичайним менеджерам (і тим, хто трохи вищий за них), звучні титули. Тому, якщо ви працювали на одній з подібних посад, не полінуйтеся проаналізувати, чи дійсно назва відповідає змісту. Інакше наявність такої інформації у резюме можна розцінити як неправду.

У IT така тенденція зазвичай проявляється у невеликих компаніях, на позиціях менеджерів. З розробниками, на щастя, все більш-менш однозначно та зрозуміло.

Ще небагато порад щодо боротьби з неправдою та з відштовхуючими неточностями в резюме

Головне — усвідомити, що брехня далеко не завжди є чимось поганим. Не вірите? А ви спробуйте, наприклад, сказати начальнику, що його жарти не такі вже й класні, як це сприймає колектив. Або скажіть тещі, що її борщ якось надто наваристий.


Загалом, вивертайтеся, але робіть це правильно, в розумних межах. Та й взагалі, давайте начистоту — роботодавці теж часто дозволяють собі лукавити, «продаючи» свою компанію потенційним працівникам. Ось кілька прикладів «легкої» неправди, яка не буде чимось кримінальним у резюме:

  • Включайте до стажу роботи навіть випробувальні терміни та час «притирання». Наприклад, якщо ви ОФІЦІЙНО пропрацювали в компанії 9 місяців, а до цього 3 місяці працювали без оформлення на випробувальному терміні, не соромтеся збільшити загальний термін до року. Повірте, нормальний роботодавець адекватно сприйме це. Ви ж навіть у випробувальний термін отримували досвід та знання.
  • Якщо є перерви в офіційному працевлаштуванні, заповнюйте їх. Повірте, краще сказати, що «N-місяців я фрілансил», ніж «намагався знайти роботу в різних компаніях».
  • Від «готовності навчатися та розвиватися», нікуди не втекти. На жаль, далеко не всі з тих, хто знаходиться на першій сходинці «фільтра» з відбору android розробників та інших фахівців приймають інформацію про те, що потенційний кандидат у вільний від роботи час любить зустрітися з друзями та пропустити по келиху пивка. Сміливо вказуйте у цій графі, що у вихідні любите читати книги (в т. ч. і за фахом) та розвиватися. А, чесно кажучи, ці факти в резюме мало кого цікавлять - якщо потрібно, IT рекрутер з'ясує все це при особистому спілкуванні. Не обважуйте своє CV зайвими деталями.
Перебільшення досвіду: як впоратися з неправдою у резюме

Видно, що неправді в резюме є місце. Але це, скоріше, має бути якесь перебільшення. З відвертою брехнею боротися треба. І якщо ви не знаєте, як вигідно себе подати потенційному роботодавцю, звертайтеся. Ми готові ділитися досвідом та допомагати кандидатам у пошуку цікавих посад, а роботодавцям – гідних працівників.

автор: Денис Малов

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
3344 Views
Category Recruiting
28.08.2018
Common articles
Why you do not need an outstanding CEO, CTO, CFO and other CxO
You need good and competent management to make your company grow and develop. But, you don’t have to entice Satya Nadella from Microsoft. When you hire a CEO, CTO or a ma..
“Our managers spend around 30% of their time searching for talent”: an interview with Maxim Shtepa, CEO of SocialTech
From the experience of Indigo , one of the keys to effective recruitment is the dialogue between parties. That is why we have decided to publish a series of interviews ..
Why does your business need a recruiter?
This article may be of use to owners and directors familiar with Ukrainian IT realities who want to improve their recruiting and also to those foreign companies who are i..
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
Iownit: “We keep our communication transparent, and require this from everyone in our company”
If you haven’t heard of iownit yet (which would be surprising), allow us to fix this right away. lownit Capital and Markets, Inc
Thrifty Recruiting: Soul or Flesh?
About the author: Katya Osadchuk. CEO of Indigo. Economist, professional psychologist, and a savvy HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. She know..
Does HR Help a Company Earn Money or Just Spends It?
Katya Osadchuk— CEO, IndigoIT recruiting agency, economist, professional psychologist, and HR with over 10 years of experience, 6 of them as HR Director. This article is ..
How to hire the best Web Developers? We know, and we are ready to share our experience.
Finding a black cat in a dark room is hard…Especially if there is no cat!
WHY DO US COMPANIES OPEN OFFICES IN UKRAINE
More and more of the world’s best known companies are choosing to open R&D centers in Ukraine. Household names such as — EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM Internationa..
7 trends in the IT labor market with statistics (which you will surely object)
It is a thankless duty to formulate trends, as one risks to play Captain Obvious or to receive “Don’t make something out of nothing, in fact, the opposite is true” as fee..
The Coming Days: 10 Characteristics of the Team of the Future
We have already discussed personal skills of the future. In this article, we decided to talk about how teams are transformed and which skills and characteristics they sh..
HOW TO CREATE A DREAM-TEAM 6 RECOMMENDATIONS FOR hiring the best technical team
Closing technical position may resemble a debilitating marathon. Or sprint, when the maximum energy is laid out for a minimum of time. And when you need to hire the whole..
Good CEO VS Bad CEO. One mistake that could cost your business.
Ekaterina Osadchuk — CEO at Indigo Tech Recruiters, economist, professional psychologist, HRD and business development director with more than ten years of experience
BAD IDEAS: 5 WAYS TO RUIN AN EMPLOYER’S BRAND
Whether you build a personal brand or not, your goodwill must always be first and foremost