"Валити не можна залишитися"?

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

22 квітня у Дніпрі на форумі «Валити не можна залишитися» зберуться 250 людей, щоб поговорити про те, що робити далі з цією країною

Development Relocate

22 квітня у Дніпрі на форумі «Валити не можна залишитися» зберуться 250 людей, щоб поговорити про те, що робити далі з цією країною.
На форумі виступатимуть відомі люди, які за останні 3 роки змогли впровадити реальні зміни в країні, попри тотальну протидію:

  • Артем Ситник, директор Національного антикорупційного бюро України
  • Світлана Заліщук, народний депутат, втоп-100 найуспішніших жінок України за версією журналу «Новий Час»
  • Олексій Гриценко, співзасновник руху Автомайдан
  • Олександр Стародубцев, один із батьків-засновників найкращої системи держзакупівель у світі — ProZorro, директор Департаменту держзакупівель Мінекономіки
  • Іван Примаченко, співзасновник найуспішнішої платформи онлайн-курсів в Україні Prometheus
  • Ірина Литовченко, співзасновник фонду Таблеточки
  • Любов Ждан, директор з розвитку фонду громадських муніципальних ініціатив з Одеси
  • Тетяна Єфімова, директор антикорупційної системи оплати за освіту у школах EduPay з Харкова

Артем Романюков, один з організаторів івенту та голова правління організації «Громадський контроль», погодився відповісти на кілька наших питань.

Тема справді дуже кричуща, увімкнеш фейсбук і з усіх боків "Зрада, Зрада". А в Європі роблять по-іншому, а той чиновник не дозволив би собі це, а інший одразу подав у відставку, а в нас… Добре, там де нас немає? У чому причина цього "Валити", як думаєте? Ви пишете «Тотальна протидія», вона справді є? , Тому що мені здається, що говорять про переїзд більше ті, хто гортає стрічку цілими днями, ні? Чи це ми самі гортаємо стрічку і нічого не робимо, тому створюється таке враження.

З мого оточення дуже багато людей уже «звалило». Хто куди. Тому навряд чи це виключно фейсбучна тенденція. До того ж ми відчуваємо серйозний кадровий голод у неприбутковому секторі. Адже неприбутковий він не тому, що не платить зарплати, а тому, що працює не заради прибутку. А зарплати у нас якраз цілком європейські. Так от попри це все, знайти хорошого юриста, дизайнера, менеджера проєктів, райтера — дуже важко, я вже мовчу про таку екзотику, як аналітик системи тендерних закупівель ProZorro чи журналіст-розслідувач. Власне це нас і наштовхнуло на ідею форуму. Щоб не тільки в черговий раз почухати мовою про міфічні реформи, а й показати людям кар'єрну перспективу, трохи відкрити цю завісу загадкового світу сегмента non-profit.

Ви робите івент, щоб надихнути людей? Адже меседж «Валити не можна, залишитися»?

100%. Щобільше, у нас навіть є хеш-тег для заходу — валити не можна. Ми хочемо впорснути позитив у регіон. Показати, що не все стоїть на місці, як це може здатися, якщо подивитися у "скриньку". У країні є люди з готовими рішеннями та стратегіями. Потрібно лише розчистити їм дорогу, а для цього потрібно підключати нові сили. Ось для цих нових сил ми робимо форум. Вони ще не знають, як хочуть допомогти Україні. А після форуму — маємо піти з готовим баченням, та ще й друзям розповісти.

Ви пишете, що Форум «Для активних молодих людей, які шукають роботу не лише заради грошей». Така ось активна молода людина, інтелігенція, з великого міста. Таких багато, щоправда, вони роблять щось. Але водночас є безліч інших людей, яким цього місяця не заробити гроші не можна. Адже - сім'я, батьки, кредити, оренда квартири та ін. Про яку ще країну їм думати? Про які зміни? Порадити їм хоча б сортувати сміття та намагатися не давати хабарі?

Ось насамперед цим людям і стане легше, якщо нам вдасться розгальмувати максимальну кількість тих, хто вже сьогодні може собі дозволити приділити час не лише своєму бізнесу/роботі/сім'ї, а й своїй країні. Причому ми розповімо, як ще й не залишитися без штанів. Чим більше таких людей підключиться, наприклад, до команди ProZorro чи e-Health чи до нашої організації — Громадського Контролю — тим швидше покращиться загалом ситуація в країні.

Мені здається, що справа у відношенні до оточуючих. Зміни – це повага до інших. До будь-яких думок. Правда? Чи просто поваги мало? Як рухати процес?

Зміни - це теж своєрідний егоїзм. Це про тих, хто «валити» не хоче чи не може, але й жити за таких умов відмовляється. Що тоді лишається? Або сидіти у Фейсбуці та нити, або йти в такі організації, як Громадський контроль чи до інших наших колег з програми форуму та починати змінювати своє оточення своїми ж руками.

Форум благодійний, куди підуть гроші? Розкажіть трохи про це.

Так, форум не має на меті заробити грошей. Вступний внесок за участь – це виключно інструмент, який відфільтрує від участі у форумі роззяв. Час спікерів є надто цінним, щоб витрачати його на тих, хто не включиться в роботу. Форум фінансується з коштів двох міжнародних фондів – EED та NED. Але фонди не на всі організаційні моменти готові надавати фінансову підтримку, тому частина видатків на форум покриватиметься зі зборів. Наприклад, проживання спікерів, частина рекламних витрат, продакшн в день форуму і т. п. Усі кошти, що залишилися, ми передамо до фонду допомоги онкохворим дітям "Таблеточки". До речі, вони у нас також одні зі спікерів. Мені здається, ми перші в Україні проводимо захід у такому форматі, але, зважаючи на динаміку внесків, формат ми вибрали правильний. Якщо все вийде, то продовжуватимемо таку практику.

Дякую велике :) Ви великі молодці, івент дуже важливий. І ми також обов'язково приїдемо. Успіхів вам!

Чекаємо на форум 22 квітня. І захопіть з собою більше потенційних реформаторів ;)

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
1814 Views
Category Recruiting
18.04.2017
Common articles
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
How does it feel to be a woman in IT? Anna Stetsenko talks about the “male” field, discrimination and gender stereotypes
There are many gender stereotypes regarding both men and women. But when it comes to a career, particularly in IT, women have a much harder time
ANNA LAVROVA, IT PROJECT MANAGER, ABOUT RELOCATION: “EVERYTHING is POSSIBLE in DUBAI. EVERYTHING. IT IS NOT IMPORTANT IF YOU CAN MANAGE PROJECTS, MAKE HAIRCUTS FOR DOGS OR DO MANICURE “
Is the grass always greener on the other side? With IT recruitment agency Indigo, we decided to pose this question to the people whom we worked on “foreign” vacancies wi..
Working Remotely: how and why to live without an office
The remote format can easily knock you down and distract.
How can a copywriter help the recruiting process in your company?
When our friends and clients hear that a full-time copywriter helps us in our recruiting processes, they are a bit surprised
Why personality-based brands can hinder company development
Ekaterina Osadchuk — CEO at Indigo Tech Recruiters, economist, professional psychologist, HRD and business development director with more than ten years of experience
Descartes square: how to make a good choice in life and in a career
Every day we make thousands of decisions. Meanwhile, even small household choices create a great pressure for our brain
The new identity of INDIGO: dynamic and about results
In September, we changed our website, logo, and overall identity. Now we’re going to tell you why and what all this means.
How Gamedev and Live-Streaming Companies Can Stay Ahead in the Talent Race
In this article, we’ll explore talent acquisition and retention strategies that companies can use to hire tech professionals.
10 FANTASTIC TED LECTURES ABOUT HOW TECHNOLOGIES WILL CHANGE OUR TOMORROW
The future will come faster than we will be afraid of uncertainty. For example, if someone discovered “Black Mirror” not from the first season, the television series woul..
“Get stuck” to the screen and profit: 9 channels about technology, which will glue you to Youtube.
Recommending fascinating video channels is a very tricky decision. Most of us already spend too much time on the Internet. However, we’ve decided to offer a set of Youtub..
What is Human Science about?
Have you heard of Human Science yet?
Where to go without experience: the best internships at Ukrainian IT companies
We collected the best internships and courses at large Ukrainian IT companies. The list includes information about the program, admission conditions, and payment.
Understanding the Fintech Recruitment Market: Challenges, Trends, and Focal Points
With so many fintech professionals being let go, will talent acquisition for fintech become easier in 2023?