Blockchain

У сучасному світі, де блокчейн технології стають рушійною силою змін, INDIGO–Tech Recruiters прагне бути ключовою ланкою між талановитими фахівцями та провідними блокчейн компаніями.

Blockchain
6 днів

на те, щоб отримати перших перевірених кандидатів

1 з 5

представлених кандидатів зазвичай отримує оффер

9.7 NPS

від наших клієнтів та кандидатів

30 днів

в середньому на закриття вакансії

99%

спеціалістів, яких ми наймаємо, успішно проходять випробувальний термін

95%

наших клієнтів повертаються до нас

В Indigo ми розуміємо, що успіх у сфері блокчейну залежить не лише від інноваційних технологій, а й від висококваліфікованих спеціалістів, які ці технології розробляють та впроваджують. Ми спеціалізуємося на пошуку та відборі найкращих експертів у галузі блокчейну, що дозволяє нашим клієнтам залишатися лідерами інновацій.
Наші послуги включають детальний аналіз потреб вашої компанії, розробку індивідуальних стратегій найму та рекомендації щодо інтеграції нових талантів у вашу корпоративну культуру. Ми допомагаємо створювати команди, які не лише технічно підковані, а й поділяють ваші цінності, забезпечуючи успішну реалізацію амбітних проектів у галузі блокчейну.

Order a consultation
Order a consultation

Наші послуги Blockchain

Ми пропонуємо комплексні рішення для найму, які спеціально адаптовані для сектору Blockchain, включаючи пошук технічних талантів, позиції у сфері продажів та маркетингу, а також позиції рівня менеджерів та топ-менеджерів. Наш процес націлений на ідентифікацію людей, які не лише володіють потрібним технічним досвідом, але й гармонійно вписуються в унікальні корпоративні культури компаній.

Executive Search
Executive Search для залучення топ-менеджменту
HR-консалтинг
Підбір технічних талантів для розробки інноваційних продуктів
HR-консалтинг
Консалтингові послуги для підвищення ефективності вашої команди
HR-консалтинг
Підтримка управління талантами для забезпечення розвитку і зростання вашого персоналу

Ми знаємо як допомогти компаніям, що працюють в сфері Blockchain

Ми успішно забезпечуємо компанії висококласними талантами, що сприяє їх конкурентній позиції на ринку. Наша команда має глибоке розуміння вимог галузі та унікальних потреб кожного клієнта.
Ми додали вісім сильних розробників до команди Covantis. Знайшовши їх у Польщі, Румунії та Болгарії, ми допомогли компанії оптимізувати бюджет. Ми продовжуємо співпрацю з Covantis, оскільки вони задоволені тим, як ми підтримуємо їхнє зростання.
Завданням компанії з блокчейну та децентралізованої інфраструктури, було знайти розробників та DevOps, які користуються великим попитом, але рідкісні. Нам вдалося їх найняти в Тунісі та Румунії.
Для цієї blockchain компанії, що спеціалізується на smart контрактах та токенізації, ми найняли VP of Engineering, декількох Senior розробників та менеджерів в Україні. Компанія була приємна здивована швидкостю та якістю нашої роботи.
Для цієї full-service blockchain technology компанії з Голландії ми закрили 6 складних вакансій, таких як пошук DepOps, системний адміністратор та PHP Senior розробники. Тим самим, допомогли розвинути офіс компанії в Україні.
Для компанії Iownit, що спеціалізується на Distributed Ledger Technology (DLT) та альтернативному інвестуванні ми знайшли декілька FullStack Node.JS Developer та QA спеціалістів. Компанія була задоволена термінами пошуку та рівнем представлених кандидатів.

Наші Blockchain клієнти

Ми пишаємося успішними проєктами в Blockchain, кожен з яких підкреслює нашу ефективність та здатність вирішувати складні завдання. Від стартапів до великих компаній – ми допомагали знайти ідеальних кандидатів для реалізації найсміливіших ідей.

Чому обирають нас

Наш підхід базується на індивідуальній увазі до кожного клієнта та кандидата, глибокій експертизі у Blockchain галузі, а також на використанні інноваційних методів відбору та оцінки. І це підтверджено відгуками задоволених клієнтів.
Covantis
Рекрутери Indigo Tech вирізняються своїм потужним прагненням до успіху. Завдяки допомозі Indigo Tech Recruiters, компанія Сovantis змогла заповнити вісім вакансій. Вони швидко реагують і виконують процеси без компромісів щодо кваліфікації кандидатів. Indigo дуже швидко включилися в роботу, продемонстрували винятковий професіоналізм, задали всі потрібні запитання, щоб зрозуміти наші потреби та вимоги до кваліфікації кандидатів, і порадили, як адаптувати процес відбору, щоб привабити таланти та максимізувати успішність.
Ambisafe
Я вражений тим, наскільки добре Indigo проаналізували який тип кандидатів ми шукаємо в команду. У команди Indigo ідеальне розуміння і висока планка в executive пошуку. У процесі найму мені подобається все — комунікація, постійні звіти, якісні кандидати. Люблю працювати з цим агентством!

Процес роботи

Ми працюємо за чітко визначеним процесом, що включає ретельний аналіз потреб клієнта, пошук і оцінку кандидатів, відбір та супровід кандидатів на всіх етапах співпраці.
ДЕНЬ 1
Після підписання договору та оформлення запиту, починається пошук кандидатів.
ДЕНЬ 6
Відповідні кандидатури виносяться на розгляд(після інтерв'ю і вибір)
ДЕНЬ 6-28
Після подання перших трьох кандидатів ми зв’язуємося з клієнтом, щоб визначити точні вимоги.
ДЕНЬ 30-35
Пропозиції про роботу видаються кандидатам, затвердженим клієнтом.
ДЕНЬ 45-55
Закриття вакансії, і кандидат починає працювати в компанії-клієнті.
+3 місяців
Гарантійний термін: якщо кандидат не пройшов випробувальний термін, ми замінимо його безкоштовно.
Latest articles
Overview of C-level Salary Levels in the Ukrainian IT Market in 2023
The last year has witnessed significant changes in the labor market of the IT sector. In the face of challenges confronting Ukrainian businesses, global changes in the la..
Official Statement from INDIGO - Tech Recruiters
We want to unequivocally state that these messages are not affiliated with or endorsed by INDIGO - Tech Recruiters.
Hiring for Digital Hospitality & Travel Companies: Innovative Strategies for Recruitment Success
In this article, we will share the main challenges of attracting top talent to travel startups and established companies. We’ll also discuss the recruitment strategies th..
Go to the blog