Заведи мене повністю. Про творчу фригідність та пігулки від нудьги

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Трохи про творчу фригідність та імпотенцію

Development Leisure Copywriting Opinion
Заведи мене повністю. Про творчу фригідність та пігулки від нудьги

Трохи про творчу фригідність та імпотенцію. Ось ця штука – коли тобі хочеться обертати планету, винаходити, з'єднувати елементи, підривати та вигадувати – поступово атрофується у світі, де достатньо тапнути по екрану або просто ввести запит до рядка пошукача.

Ми приходимо в легкий екстаз і збудження, щоразу бачимо чиюсь придатну ідею, славний проєкт. Але цей самий кураж складно досягти без зовнішніх збудників - хочеться, щоб хтось ззовні прийшов і структурував, завів тебе на рух, зростання і результат, привів за руку і надихнув. Ну і звичайно, ідеально, якщо при цьому не доводиться сильно напружуватись - коучіть, мотивуйте мене повністю. Якоїсь миті я спіймала себе за руку - Злоя, котик, та ти ж давно перестала заводитися з пів оберту. Де твор-чеське з-буд-жен-ня?

Заходжу в інтернет і споживаю: дивлюся кіношку, читаю нотатки, гортаю стрічку - все це результати чужої уяви, чужого збудження. Все, що мені потрібно - це тапнути по екрану і вибрати, що заведе мене цього разу: тед-виступ, чергова серія "чорного дзеркала" або фітнес-хвилинка на ютубі. Споживання суцільне.

А що станеться, якщо закінчаться глобальні забави, якими тільки пальчиком тапни й ти в Едемі? Особисто я не даю гарантій, що не ляжу килимком, втупившись у стелю. Але хіба це ок? І хіба це було про мене завжди?

Особливо в дитинстві: пошук пригод, творчість і відвага, що змушує стрибати нас з даху сараю, рятувати цуценят, читати, майструвати картонні трикутники і битися на ніжках табурету - це ж опція, вбудована у кожну людину від народження.Це природний ген антискуки, двигун найпотужніших, нехай часом ідіотичних творчих рішень. І цей ген можна розвивати - прокачувати і відчувати. Як м'яз.

Птмш, якщо не напружувати уяву, свого внутрішнього творця - він зіщулиться і перетворюється на ганчірку. Якщо весь час користувати чуже – перестаєш рости. І в спробах отримати задоволення знову і знову доведеться стимулювати себе штучно. Я не можу без інстаграми. Я не можу без фейсбучка, без ось цієї строкатої й іноді тупуватої стрічки новин - тому, що я шукаю задоволення, шукаю чим себе зайняти, чим розкрутити на емоцію, на ідею.

Готові розваги – це така пігулка від творчої фригідності. Тільки це порушує гормональний баланс і підвищує ризик розучитися уявляти, розучитися думати та розуміти власні бажання. Але й тут, як розумієте, на допомогу прийде цілий оберемок статей про “пошук покликання” та “як перемогти нудьгу”. Деякі умільці будують цілу систему тренінгів.

У результаті виходить, що з кожним разом все важче вразитись. Завестись по-справжньому. І дуже мені стає прикро. Тому що бездумне споживання - це грішок, який геть-чисто губить уяву і творчість. Поки я балуюся всім готовеньким, я просто не встигаю слухати, створювати й думати - що я і хто я, що мені потрібно в цьому житті, що я можу їй дати та куди взагалі йду?

І виходить, що я відкладаю творчі пригоди, я зраджую внутрішнього творця і маленького впертого капітана, який шукає відкриттів, в обмін на тупе халявне збудження - тапні, друже. Візьми та споживай. Фак еа. Загалом, ви зрозуміли до чого весь цей мислепотік, так? Нам потрібні самозростання і самореволюція – читати, блукати, шукати та пробувати. Надихатись, а не споживати. Помилятися, а не чекати на гарантії успішного результату. Перетворювати та вчитися, а не копіпастити.

Тож швидше ж, на 1, 2, 3, вирубаємо техніку, візьмемо прапори та вийдемо на вулиці міняти світ! Розкрутимо на 360, і як запалимо, як заживемо по-новому! . . Жартую, звісно. Продовжуємо працювати. 3 години до кінця робочого дня.

Тільки обіцяйте мені подумати про творчість і споживач, відгортаючи стрічку фейсбучка в метро, ​​по дорозі додому. Інакше навіщо я тут сублімувала потік справжнього творчого збудження?

автор: Злоя Борщ

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
2536 Views
28.02.2018
Common articles
“Our managers spend around 30% of their time searching for talent”: an interview with Maxim Shtepa, CEO of SocialTech
From the experience of Indigo , one of the keys to effective recruitment is the dialogue between parties. That is why we have decided to publish a series of interviews ..
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
Iownit: “We keep our communication transparent, and require this from everyone in our company”
If you haven’t heard of iownit yet (which would be surprising), allow us to fix this right away. lownit Capital and Markets, Inc
How does it feel to be a woman in IT? Anna Stetsenko talks about the “male” field, discrimination and gender stereotypes
There are many gender stereotypes regarding both men and women. But when it comes to a career, particularly in IT, women have a much harder time
Important HR-trends everyone should know about
Remote work, mental health, automatization of recruitment, inclusion… How will HR-trends influence our work in the near future?
Running Remote: What It Is and Why You Can’t Afford to Miss It.
Business Leaders Around the World Are Headed to Bali for The World’s Largest Remote Work Conference. Here’s Why You Should Be Too. April 12, 2019 Running Remote: What I..
ANNA LAVROVA, IT PROJECT MANAGER, ABOUT RELOCATION: “EVERYTHING is POSSIBLE in DUBAI. EVERYTHING. IT IS NOT IMPORTANT IF YOU CAN MANAGE PROJECTS, MAKE HAIRCUTS FOR DOGS OR DO MANICURE “
Is the grass always greener on the other side? With IT recruitment agency Indigo, we decided to pose this question to the people whom we worked on “foreign” vacancies wi..
Working Remotely: how and why to live without an office
The remote format can easily knock you down and distract.
How can a copywriter help the recruiting process in your company?
When our friends and clients hear that a full-time copywriter helps us in our recruiting processes, they are a bit surprised
Why personality-based brands can hinder company development
Ekaterina Osadchuk — CEO at Indigo Tech Recruiters, economist, professional psychologist, HRD and business development director with more than ten years of experience
How to keep an employee who is ready to leave?
The nightmare of any HR manager starts with a valuable employee entering their office and saying, ‘We need to talk’. Usually, after that, they say that they have decided ..
Career mentors: why are they important for tech specialists?
People often see a mentor as someone who walks young programmers by the hand into the realm of exciting projects and high salaries. But is that really so? Let’s find out...
Descartes square: how to make a good choice in life and in a career
Every day we make thousands of decisions. Meanwhile, even small household choices create a great pressure for our brain
The new identity of INDIGO: dynamic and about results
In September, we changed our website, logo, and overall identity. Now we’re going to tell you why and what all this means.