З любов'ю до світу: 10 гаджетів для піклування про екологію

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Людство поступово усвідомлює, що у цьому світі є гостем, а не господарем. Змінити глобальні процеси ми не в змозі, але ж велике складається з частинок, і саме на деталі маленькі люди цілком здатні впливати

Social responsibility Development Trends
З любов'ю до світу: 10 гаджетів для піклування про екологію


Людство поступово усвідомлює, що у цьому світі є гостем, а не господарем. Змінити глобальні процеси ми не в змозі, але ж велике складається з частинок, і саме на деталі маленькі люди цілком здатні впливати. Кожен день. Ми з рекрутинговою агенцією Indigo обрали 10 гаджетів, які допомагають піклуватися про екологію та створювати більш безпечне довкілля.

Розумний квітковий горщик

Якщо ви любите зелень, але переживаєте, що через забудькуватість чи зайнятість у вашому житлі не виживе і кактус — зверніть увагу, наприклад, на Parrot Pot (3999 грн) із системою автополиву. У нього вбудований резервуар для води, а сенсори моніторять ґрунт і підтримують потрібний рослині рівень вологості. Крім очевидних переваг (наприклад, можна спокійно залишити будинок на кілька днів), бонус у тому, що витрачається раціональна кількість води. Крім вологості, пристрій контролює інші параметри (освітленість, температура) та відправляє на гаджет господаря рекомендації про те, як краще дбати про рослину. Ось до чого техніка дійшла: frontend розробник пішов із головою у складний проєкт, що й поїсти ніколи, а його улюблений фікус напоєний та щасливий.

Некульки

Це не девайс, але відмінне рішення для тих, хто зазнає фізичного болю, приносячи додому продукти в поліетиленових пакетах. У середньому один такий кульок заменяет 15 звичайних. Підходить для овочів, фруктів, цукерок, круп. Вартість — 120 грн за набір з 3 штук або 200 грн за 5 штук. Придбати кульки можна в NoWasteShop. Купуючи цей товар, заодно допомагаєш 30%.

Термокухоль

Купаючи каву навіть у картонних стаканчиках, ми можемо думати, що це безпечно для природи — але це не так: зсередини вони вкриті спеціальною плівкою, яка важко розкладається та переробляється. До того, якщо склянка неякісна, та ще й нагрівається, це шкодить здоров'ю. Варіант - купити собі термокухоль. Наприклад, надстійка модель Mighty Mug коштує 819 грн. Поки що є такі кав'ярні, які не дуже раді наливати каву гостям у власні чашки. Але є й такі, які це тільки заохочують, і навіть пропонують за таку свідомість знижку (наприклад, у мережі Aroma Kava роблять знижку 2 грн). Це не стосується тільки еспресо, ристретто, Nespresso, фрешу та бутильованої продукції.

Металеві соломинки

Ще одне зло під невинною личиною — пластикові соломинки для напоїв, які мільйонами викидаються кофеманами в усьому світі щодня. Альтернативою для тих, кому без соломинки не так смачно та атмосферно, може стати металева соломинка, наприклад, така коштує 49 грн.

Розумна розетка

Ось, наприклад, приходить овертаймящий php програміст в офіс, впроваджується в робоче крісло, щоб продуктивно працювати до самого заходу сонця — а тут ця неприємна думка: «А чи вимкнув ти праску?» І все налаштуватися на спокійну роботу неможливо. Але рішення є. Наприклад, розетка Orvibo WiFi Plug (499 грн) допомагає керувати побутовою технікою, включати та вимикати прилади у своєму будинку за допомогою мобільного додатка, з будь-якого місця. Це не тільки заощаджує електроенергію, а й створює додатковий комфорт (наприклад, дозволяє включити обігрівач до приходу додому, якщо у квартирі взимку холодні батареї).

Термоклапан

Такий пристрій допомагає раціонально використовувати опалення в зимовий час. Наприклад, Netatmo (2499 грн) призначений для оснащення радіаторів. Дисплей відображає температуру в приміщенні та допомагає контролювати оптимальний рівень як вручну, так і за допомогою програми. Є нічний режим (можна гріти тільки спальню), екорежим (зменшити температуру, поки ви не вдома) та виявлення відкритих вікон (щоб не гріти даремно).

Екотестер

Цей аксесуар призначений для оцінки безпеки продуктів. Екотестер Anmez Greentest mini ECO коштує 3049 грн, його можна застосовувати для вимірювання рівня нітратів в овочах та фруктах, а також визначення якості та ступеня жорсткості води. Результати вимірювання надсилаються на смартфон.

Очищувач повітря

Є різні моделі корисних девайсів для очищення повітря в приміщенні, які відрізняються за функціоналом та вартістю. Наприклад, така модель від Philips (12800 грн), судячи з опису, очищає повітря від найдрібніших частинок, включаючи віруси, пилок, пил та алергени, що містяться в шкірі домашніх тварин, а також зволожує повітря.

Аератор

Пристрій для економного використання води, що встановлюється на кран і дозволяє заощадити до 50% води. Наприклад, вартість такого варіанту - 100 грн. Перед покупкою важливо звернути увагу, чи підходять розміри кранів у вашому будинку.

Контейнер для батарей

Хай це не високотехнологічний гаджет, але дуже важлива ініціатива, до якої приєдналася і команда Indigo. Співпрацюючи з екологічною організацією «Батарейки, здавайтеся!», ви отримуєте не тільки коробки із захисною кришкою, які можна встановити у своєму офісі, а й перероблювання, логістику, сервіс.Залежно від кількості потенційних користувачів є пакети послуг з різною вартістю (від 5000 грн).


Сподіваємось, вам вдасться знайти корисних помічників, які допоможуть зміцнитися на шляху екологічної свідомості — що досить непросто, коли в державі не створено комфортних зовнішніх умов. Але дорогу здолає той, хто йде. А Землю врятує сортуючий.

Info
Author: INDIGO Tech Recruiters
3173 Views
17.01.2019
Common articles
Ageism in IT and how to deal with it
The author: Anya Stetsenko is an IT-recruiter, entrepreneur, and simply a happy woman. She has been managing Indigo recruitment agency since 2007 and has been bringing ne..
COMPANY IS ALWAYS MADE BY TALENTED PEOPLE. DIALOG WITH LESYA ARNOLD
We dreamt for a long time to have an interview with Lesya
7 trends in the IT labor market with statistics (which you will surely object)
It is a thankless duty to formulate trends, as one risks to play Captain Obvious or to receive “Don’t make something out of nothing, in fact, the opposite is true” as fee..
The Coming Days: 10 Characteristics of the Team of the Future
We have already discussed personal skills of the future. In this article, we decided to talk about how teams are transformed and which skills and characteristics they sh..
How does it feel to be a woman in IT? Anna Stetsenko talks about the “male” field, discrimination and gender stereotypes
There are many gender stereotypes regarding both men and women. But when it comes to a career, particularly in IT, women have a much harder time
Important HR-trends everyone should know about
Remote work, mental health, automatization of recruitment, inclusion… How will HR-trends influence our work in the near future?
Running Remote: What It Is and Why You Can’t Afford to Miss It.
Business Leaders Around the World Are Headed to Bali for The World’s Largest Remote Work Conference. Here’s Why You Should Be Too. April 12, 2019 Running Remote: What I..
ANNA LAVROVA, IT PROJECT MANAGER, ABOUT RELOCATION: “EVERYTHING is POSSIBLE in DUBAI. EVERYTHING. IT IS NOT IMPORTANT IF YOU CAN MANAGE PROJECTS, MAKE HAIRCUTS FOR DOGS OR DO MANICURE “
Is the grass always greener on the other side? With IT recruitment agency Indigo, we decided to pose this question to the people whom we worked on “foreign” vacancies wi..
Working Remotely: how and why to live without an office
The remote format can easily knock you down and distract.
How can a copywriter help the recruiting process in your company?
When our friends and clients hear that a full-time copywriter helps us in our recruiting processes, they are a bit surprised
Why personality-based brands can hinder company development
Ekaterina Osadchuk — CEO at Indigo Tech Recruiters, economist, professional psychologist, HRD and business development director with more than ten years of experience
Office in Ukraine: an easy recipe
Many companies choose to open a representative office in Ukraine. There are a lot of ways to achieve this goal, and a lot of agencies and services that facilitate this pr..
The future is coming: 7 HR trends that no longer seem impossible
While some companies file individual cases of their employees in paper folders, others are looking for technologies and approaches that allow them to work with talents an..
Descartes square: how to make a good choice in life and in a career
Every day we make thousands of decisions. Meanwhile, even small household choices create a great pressure for our brain
Why is it a good idea to start an IT business in Ukraine?
We have already written about which countries willingly accept Ukrainian professionals. However, relocation and remote work are not the only ways to attract the brains a..